Дата обрана на честь пам’яті військового кореспондента Дмитра Лабуткіна, який у цей день загинув під час бойових дій на сході України у 2015 році. День…
Важливим етапом у формуванні військового лідера є загартування його бійцівського духу. А один із видів спорту, який формує характер переможця — це бокс. І майбутні офіцери залюбки випробовують себе на рингу. Зокрема, нещодавно в Одесі в клубі «12 OZ» (12 унцій) відбувся турнір з боксу «Відкритий ринг». У змаганнях взяли участь курсанти Інституту ВМС НУ «ОМА» та Військової академії (м. Одеса), що входять до клубу Ukrainian Navy Boxing.
— Змагання «Відкритий ринг» — це унікальний захід, який дає змогу навчитися боксу практично всім охочим, незважаючи на вік, рівень підготовки та фізичний стан. Його проводять з однією метою — щоб допомогти людям досягти певних планів і зробити їх сильнішими, підготувавши фізично та психологічно до будь-яких небезпек, які можуть трапитися на життєвому шляху, — зазначив тренер з боксу, засновник боксерського клубу «12 унцій» Михайло Чобану.
Варто зауважити, що деякі курсанти брали участь у змаганнях вперше, тоді як для інших цей досвід не був новим. Проте всі викладались на повну, і кожен поєдинок був надзвичайно емоційним.
До слова, багатьох із членів клубу Ukrainian Navy Boxing тренує кандидат у майстри спорту з боксу курсант-морпіх Вадим Ліподат. Хлопець неодноразово ставав переможцем різних турнірів і впевнений, що спорт допомагає розвивати ті риси, які мають бути у військового.
— Бокс — це витривалість, координація, вміння тверезо мислити, оцінювати ситуацію та суперника, не боятися робити перший крок, захищатися. Він загартовує дух та виробляє впевненість у собі. Навіть якщо ти займаєшся для себе, а не для змагань, ти стаєш кращим з кожним тренуванням. Тому в нашому клубі охоче займаються і з новачками, які виявляють бажання долучитися до цього виду спорту, — зазначив Вадим Ліподат.
Результат турніру з боксу «Відкритий ринг» — чимало призових місць та заохочень, а ще об’єднання курсантів двох військовий вишів в одну флотську родину.
— Наше головне завдання — розвиток боксу на флоті, який історично був одним із найпопулярніших видів спорту серед моряків. Системою підготовки та повернення флотських спортсменів на олімп стануть турніри-зустрічі між курсантами Інституту ВМС та курсантами-морпіхами Військової академії. А ще, у перспективі, може з’явитися чемпіонат національного флоту з боксу, — поділився планами на майбутнє засновник організації UА Navy Sport Ігор Руляк.
Фото: UА Navy Sport
@armyinformcomua
Командувач Сил логістики ЗСУ генерал‑майор Володимир Карпенко подякував за роботу фахівцям служби пально-мастильних матеріалів ЗСУ.
У ГУР МО України розкрили структуру концерну «калашніков» та інформацію про роботу його підприємств.
Українські кіберфахівці та волонтери провели успішну операцію з виявлення осіб, готових працювати на російські спецслужби для активації терміналів Starlink.
Командуванню чорноморського флоту рф, причетному до організації ударів по цивільних містах і культурній спадщині України, повідомили про підозру.
На Олександрівському напрямку тривають ворожі штурми. Противник тисне на важливі транспортні вузли — інфільтрується та атакує дронами.
У ніч на 16 лютого противник атакував шістьма ракетами і 62 ударними БПЛА та безпілотниками інших типів, близько 40 із них — «Шахеди».
медбрат/медсестра 144 окремої піхотної бригади
від 20000 до 120000 грн
Чернігів, Чернігівська область
Дата обрана на честь пам’яті військового кореспондента Дмитра Лабуткіна, який у цей день загинув під час бойових дій на сході України у 2015 році. День…