ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Угода між Україною та Румунією дозволяє здійснювати проєкти від закупівлі озброєння до спільного виробництва – Олексій Резніков

Прочитаєте за: 2 хв. 24 Листопада 2021, 17:29

Сьогодні, 24 листопада 2021 року, під час засідання Уряду прийнято Постанову Кабінету Міністрів України «Про затвердження Угоди між Кабінетом Міністрів та Урядом Румунії про військово-технічне співробітництво», підписаної у Бухаресті. Повідомляє пресслужба МОУ.

Відповідна урядова постанова, за словами Міністра оборони України Олексія Резнікова, дозволить створити необхідну договірно-правову базу військово-технічного співробітництва та дасть можливість здійснювати співпрацю за низкою напрямів.

«Військова дипломатія в дії: Угода між Україною та Румунією надає можливості здійснювати низку спільних взаємовигідних проєктів – від закупівлі озброєння, техніки і боєприпасів до виробництва, ремонту і модернізації. Крім того, документом передбачено можливість створення Спільної українсько-румунської комісії з питань військово-технічного співробітництва», – зазначив Олексій Резніков.

Зокрема, за словами Міністра, ратифікація Кабміном Угоди відкриває широкі перспективи здійснювати закупівлю та організовувати виробництво озброєння, боєприпасів та військової техніки, інших товарів військового призначення та подвійного використання в рамках спільних проектів. Документ створює юридичну основу для забезпечення ремонту і модернізації озброєння, боєприпасів та військової техніки і надання супутніх послуг у військово-технічній сфері.

«Важливо фокусуватися не лише на сьогоднішніх потребах, а й бачити взаємовигідну співпрацю на роки вперед. Завдяки цій Угоді Україна та Румунія зможуть проводити спільні дослідні та дослідно-конструкторські роботи у військово-технічній сфері та обмінюватися досвідом та інформацією про стандартизацію, кодифікацію, контроль якості устаткування з метою застосування у спільних програмах військово-технічного співробітництва», – підсумував Олексій Резніков.

6
1
Читайте нас в Telegram