ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Львові ветерани провели незвичне засідання бізнес-клубу

Прочитаєте за: 2 хв. 22 Листопада 2021, 12:40

Нещодавно АрміяInform розповідала про створення у Львові об’єднання ветеранів АТО/ООС, які займаються бізнесом або планують започаткувати власну справу. Після першого установчого засідання минуло менше  ніж місяць, а ветерани-бізнесмени зібралися вже вдруге. Втім, засідання вирішили провести в активний спосіб: вшанувати 5-кілометровою пробіжкою учасників Революції Гідності та воїнів українського десанту.

Дистанцію забігу учасники подолали в комфортному темпі. Як вони самі наголошують, спорт – це і спосіб гарно провести час, і поспілкуватися, обмінятися планами на майбутнє та обговорити спільні проєкти. 

– Ми хочемо показати, що учасники російсько-української війни активні не лише в обороні власної країни, а й в роботі, якою ми займаємося нині. Ведення бізнесу – це податки, а з них утримується військо, нараховуються пенсії тощо, – говорить учасник АТО/ООС, львівський юрист Святослав Прокопчук. – Очікуємо в нашому колі нових учасників. Бо ветерани здатні й країну захищати, і її економіку розвивати!

Слід додати, що дехто з учасників пробіжки в такий спосіб готується до участі в «Марафоні, який ніхто не хоче бігти». Нагадаємо, що ця ініціатива започаткована в українському селищі Нью-Йорк, розташованому біля Торецька в Донецькій області, у день відомого Нью-Йоркського марафону, 7 листопада. Його мета ‒ привернути увагу міжнародної спільноти до російської агресії на сході України.

Крім цього, учасники львівського бізнес-клубу ветеранів планують зробити подібні активно-руханкові засідання регулярними. І суміщати обмін досвідом та ідеями не лише з бігом, але й робити туристичні походи, відвідувати визначні історичні місця, пов’язані з військовою історією нашої держави.

Фото та відео автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook