ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Довіра до Збройних Сил є важливим елементом обороноздатності нашої держави» ‒ Ганна Маляр

Прочитаєте за: 2 хв. 22 Листопада 2021, 11:21 5

У Центральному будинку офіцерів відбувся тренінг, темою якого була робота в соціальних мережах, для особового складу Міністерства оборони та Збройних Cил України.

Тренерами курсу стала диджитал-агенція МОКО та креативна агенція Michurin, які допомагають українським і міжнародним компаніям у побудові бренд-комунікації.

У тренінгу взяли участь представники підрозділів зв’язків з громадськістю.

Захід відбувся в межах посилення спроможностей стратегічних комунікацій та мав на меті покращити навички особового складу, що залучається до ведення офіційних сторінок підрозділів ЗС України в соціальних мережах.

— До Збройних Сил нині найбільша довіра серед усіх державних інституцій. Її необхідно весь час утримувати й збільшувати. Адже довіра до Збройних Сил — це елемент обороноздатності нашої держави. Збройна агресія включає й інформаційний елемент, який спрямований на знищення репутації Збройних Сил України, — про це зазначила заступник Міністра оборони України Ганна Маляр.

— Сьогоднішній захід для нас дуже важливий, адже ми виступаємо перед вами, військовими людьми, якими захоплюємося. Нині ведеться потужна комунікаційна війна й для того, щоб протистояти атаці з боку Кремля, нам потрібно бути на багато кроків попереду, — наголосила очільниця диджитал-агенції МОКО Тетяна Мокренко. 

Під час тренінгу учасники розбиралися, як працюють соцмережі, їх алгоритми, опрацьовували правила модерації, розробку SMM-стратегії та роль комунікації в соцмережах для побудови іміджу. 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Важливо, Новини