ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Львові близько 100 десантників отримали відзнаки та нагороди

Армія і суспільство Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Листопада 2021, 10:01

Напередодні Дня Десантно-штурмових військ ЗС України у Львові відбулися урочистості у військовій частині десантників.

Привітати особовий склад окремої десантно-штурмової бригади прибули начальник Львівського гарнізону генерал-лейтенант Павло Ткачук, голова  Львівської ОДА Максим Козицький, представники органів місцевого самоврядування, ветерани АТО/ООС, волонтери та представники духовенства.

Командування гарнізону та можновладці вшанували пам’ять воїнів-десантників, що загинули під час боїв із російськими окупантами, та поклали квіти до пам’ятного знаку на території військової частини.

Згодом, у клубі бригади, після проведення спільної молитви та хвилини мовчання на знак пам’яті про полеглих побратимів високі гості вручили десантникам близько 100 комплектів нагород та відзнак.

Зокрема, особовий склад було відзначено медалями від начальника Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, нагрудними знаками командира окремої десантно-штурмової бригади, грамотами та подяками від органів державної влади та місцевого самоврядування. Заохочували також цінними подарунками та грошовими преміями.

Наприкінці урочистостей колектив 58-го Будинку офіцерів презентував для воїнів у марунових беретах невеличкий концерт.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
@armyinformcomua
«Мінування — це наш основний вид діяльності» — пілот «Йог» робить тил ворога небезпечним
«Мінування — це наш основний вид діяльності» — пілот «Йог» робить тил ворога небезпечним

Пілот 130-го  батальйону ТрО Владислав з позивним «Йог» починав літати на дронах-камікадзе, а потім перейшов на бомбери.

Керуєш своєрідною багатотонною «бомбою» на колесах: «Мисливець», який став водієм-заправником
Керуєш своєрідною багатотонною «бомбою» на колесах: «Мисливець», який став водієм-заправником

В молодості він за станом здоров’я не служив в армії, але 24 лютого 2022 року добровольцем став на захист України.

За $7 тисяч обіцяв «вирішити питання» з ВЛК — у Дніпрі викрито адвоката
За $7 тисяч обіцяв «вирішити питання» з ВЛК — у Дніпрі викрито адвоката

У Дніпрі викрито схему ухилення від мобілізації за участю адвоката, який допомагав військовозобов’язаним у знятті з обліку через ВЛК.

«Мер» розповів, як із хлопцями першими вийшли на державний кордон України
«Мер» розповів, як із хлопцями першими вийшли на державний кордон України

«Мер» — оператор дрона-бомбера. Працював в охоронній агенції, а від перших тижнів повномасштабного вторгнення захищає Україну.

Україна запровадила санкції проти 10 російських спортсменів — на основі петиції Владислава Гераскевича
Україна запровадила санкції проти 10 російських спортсменів — на основі петиції Владислава Гераскевича

Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію відповідне рішення Ради національної безпеки і оборони.

Айтівець із Києва отримав довічне за наведення ударів по ТЕЦ та ППО
Айтівець із Києва отримав довічне за наведення ударів по ТЕЦ та ППО

Прокурори Донецької обласної прокурори довели вину 35-річного киянина у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

ВАКАНСІЇ
Психолог

від 20000 до 50000 грн

Кременчук

Військова частина 2240 НГУ

Діловод ЗСУ

від 24000 до 50000 грн

Запоріжжя

Хортицький РТЦК та СП

Охоронець

від 20000 до 50000 грн

Одеса

Військова частина А4055

Майстер з ремонту і обслуговування БПЛА

від 23000 до 123000 грн

Вся Україна

503 ОБМП

Старший бойовий медик

від 20000 до 20000 грн

Київ

131 окремий батальйон 112 ОБр Сил ТрО

Стрілець-санітар

від 20000 до 120000 грн

Київ

118 окрема механізована бригада

--- ---