ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Військові картографи ділилися досвідом з канадськими колегами

Прочитаєте за: < 1 хв. 19 Листопада 2021, 15:56

Багато спільного в підходах до виконання завдань за призначенням побачили у своїх українських колег військовослужбовці армії Канади, які завітали з візитом до військово-картографічної  частини, розташованої в Харкові.

Іноземні гості зі складу об’єднаної навчально-тренувальної групи UNIFIER  Збройних сил Канади ознайомилися з особливостями роботи українських військових. Основною метою їхнього візиту було розширення співпраці між армійцями двох країн за напрямком геопросторової підтримки.

— За сім років російсько-української війни харківські картографи направили до району проведення АТО/ООС мільйони примірників топографічних та спеціальних карт, різних фотопланів, переважна більшість яких готується до видання за стандартами НАТО з використанням світової геодезичної системи координат WGS-84, — зазначив командир військової частини ЗСУ підполковник Олександр Матющенко під час зустрічі з іноземцями.

Водночас канадські колеги розповіли українським військовим про проведення геоінформаційної підтримки військ, що застосовується у збройних силах країн-членів НАТО. Також іноземні гості високо оцінили високу деталізацію українських військових карт, що, звісно, досягається майже «ювелірною» роботою всього колективу частини.

Наприкінці зустрічі сторони обговорили можливість подальшого співробітництва між двома країнами за військово-фаховим напрямком.

Фото автора та Олександра Матющенка

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram