ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

«Слідуй за мною – роби як я!» – є такий девіз у Кодексі сержанта

Life story: історії військових Відео
Прочитаєте за: 2 хв. 18 Листопада 2021, 13:06

Борис — головний сержант роти окремого батальйону оперативного командування «Захід». Військову службу розпочав строковиком у 2007 році в навчальному центрі «Десна», де навчався як курсант. За кілька місяців солдата, як найкращого в підрозділі, залишили на «курс сержанта», що нині називається курсом лідерства базового рівня.

Після строкової приїхав додому, аби трохи відпочити, та без військового колективу було вже важко уявити своє життя. Тож невдовзі підписав контракт зі Збройними Силами України в одній із військових частин Рівненського гарнізону.

— У 2014 році ми робили те, що вміли, робимо це й тепер під час відряджень до району операції Об’єднаних сил, — каже головний сержант. — Наразі ми на Рівненському полігоні. Тут, у пункті постійної дислокації, навчаємо військовослужбовців — як строковиків, так і контрактників. У нас є все необхідне для цього. Я передаю набутий досвід підлеглим, щоб вони були готові виконати бойове завдання, де немає дрібниць, а ціною помилки може стати життя власне та побратимів.

За його словами, за вісім років збройного протистояння українське військо стало в рази сильнішим. Змінилося все. Зокрема, всебічне забезпечення армії. У 2014 році військовий однострій, індивідуальні засоби захисту, взуття, аптечку та решту речей першої необхідності доводилось шукати. 

– Категорія контрактників – це професійне військо. Ми повинні бути готові до бою будь-де й будь-коли.

Головний сержант любить свою роботу й займається саме тією справою, яку обрав сам, про яку мріяв з дитинства, і пишається цим.

Відео авторів

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
«Бридко дивитись, як чоловіки тікають за кордон»: «Рекрут» про свою мотивацію долучитися до ЗСУ

Рекрут «Артист» приєднався до 54 окремої механізованої бригади імені гетьмана Івана Виговського за програмою «Контракт 18-24».

Ворожі БПЛА вдарили по підприємству в Дергачах: поранено працівників
Ворожі БПЛА вдарили по підприємству в Дергачах: поранено працівників

13 квітня близько 11:50 військові рф завдали удару БПЛА, попередньо, типу V2U, по території підприємства в місті Дергачі.

Від кондитера до бойової медикині: як «Бджілка» вирішила рятувати життя військових
Від кондитера до бойової медикині: як «Бджілка» вирішила рятувати життя військових

Анна з позивним «Бджілка» була кондитером, а тепер — бойова медикиня 120-ї окремої бригади територіальної оборони.

Українські дрони завадили окупантам встановити понтонну переправу
Українські дрони завадили окупантам встановити понтонну переправу

Пілоти батальйону Signum на Лиманському напрямку вдарили по російському «Уралу» й завадили окупантам встановити понтонну переправу.

Розбіглися, мов таргани — «Стрікс» знищив склад боєприпасів та живу силу противника
Розбіглися, мов таргани — «Стрікс» знищив склад боєприпасів та живу силу противника

Оператори безпілотних систем РУБпАК «Стрікс» виявив та знищив склад боєприпасів та живу силу російських окупантів на Південно-Слобожанському напрямку.

Колишній поліцейський отримав 15 років ув’язнення за роботу на окупантів
Колишній поліцейський отримав 15 років ув’язнення за роботу на окупантів

Колишнього поліцейського із селища Шевченкове Куп’янського району засудили до 15 років позбавлення волі за співучасть у воєнних злочинах російських окупантів.

ВАКАНСІЇ
Стрілець, помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

Інструктор групи розвідувального забезпечення

від 46500 до 46500 грн

Бердичів

Військова частина А2772

Програміст-Військовослужбовець

від 20100 до 121100 грн

Суми

Косівський РТЦК та СП

Кухар 155 окремий батальйон територіальної оборони

від 21000 до 52000 грн

Степанівка, Сумська область

Зв’язківець, військовослужбовець

від 20000 до 100000 грн

Дніпро

Інженерний батальйон Сил ТрО ОК Схід в/ч А4806

Молодший інспектор прикордонної служби

від 21000 до 21000 грн

Полтава

Східне регіональне управління Державної прикордонної служби України

--- ---