ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Уряд затвердив Державний соціальний стандарт фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів

Новини Соціальний захист
Прочитаєте за: 2 хв. 17 Листопада 2021, 17:52

Сьогодні, 17 листопада,  Кабінет Міністрів України затвердив Державний соціальний стандарт фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни, членів їхніх сімей та сімей загиблих (померлих) ветеранів війни.

Це рішення сприятиме створенню в Україні  належних умов фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів, а також стимулюватиме формування та розвиток конкурентного ринку цих послуг,  повідомляє Урядовий портал.

«Сьогодні уряд затвердив Державний стандарт фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни, членів їхніх сімей та сімей загиблих ветеранів війни. Така спортивна реабілітація матиме відтепер індивідуальний і головне – системний підхід», – зазначив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

Державний стандарт розроблений Мінветеранів на виконання резолюції Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля до Указу Президента України від 23.08.2020 №342 «Питання розвитку національної системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів війни та членів їх сімей, сімей загиблих (померлих) ветеранів війни».

Так, затверджений Державний соціальний стандарт встановлює порядок визначення індивідуальних потреб у послузі з фізкультурно-спортивної реабілітації, складання індивідуального плану її надання, вимоги до приміщення та обладнання, фінансово-економічне обґрунтування вартості послуги та оцінку ефективності реабілітації.

Нагадаємо, 8 вересня Верховна Рада України прийняла за основу проєкт Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про фізичну культуру і спорт» щодо спорту ветеранів війни» (№ 5526). Його ухвалення створить умови для забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері фізичної культури і спорту ветеранів війни, сприяння участі захисників України у спортивних змаганнях, у тому числі міжнародних, створення належних умов для розвитку системи фізкультурно-спортивної реабілітації ветеранів.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Розбомбили на $100 млн: уразили російський ЗРК С-300 та РЕБ «чорний глаз»
Розбомбили на $100 млн: уразили російський ЗРК С-300 та РЕБ «чорний глаз»

Пілоти військової служби правопорядку вдарили по ворожому зенітно-ракетному комплексу та системі радіоелектронної боротьби.

«Кіберпростір став першим рубежем нової хвилі війни»: у лютому 2022 року одними з перших удар агресора відбивали кіберфахівці
«Кіберпростір став першим рубежем нової хвилі війни»: у лютому 2022 року одними з перших удар агресора відбивали кіберфахівці

Широкомасштабний напад російської федерації на Україну почався раніше 24 лютого 2022 року з хакерських операцій у кіберпросторі.

Активніше застосовують РСЗВ та авіацію: на Оріхівському напрямку росіяни майже не атакують піхотою
Активніше застосовують РСЗВ та авіацію: на Оріхівському напрямку росіяни майже не атакують піхотою

На Оріхівському напрямку ворог не відмовляється від спроб покращити своє тактичне положення, фіксуються поодинокі атаки на різних ділянках.

Підірвали бункер росіян, звільнення територія на Півдні, полювання на ворога під Покровськом: стрім
Підірвали бункер росіян, звільнення територія на Півдні, полювання на ворога під Покровськом: стрім

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський повідомив, що з кінця січня наші підрозділи відновили контроль над 400 кв. км території та 8-ма населеними пунктами.

«Показати трагедію та мужність українців»: Музей України відкрився у Берлінському бункері історій
«Показати трагедію та мужність українців»: Музей України відкрився у Берлінському бункері історій

Музей про сучасну загарбницьку війну росії проти України відкрився в Берлінському бункері історій.

ССО уразили район зосередження ракетного дивізіону «Бастіон» та логістичні об’єкти ворога
ССО уразили район зосередження ракетного дивізіону «Бастіон» та логістичні об’єкти ворога

У ніч з 22 на 23 лютого 2026 року підрозділи Front Strike ССО завдали успішних вогневих уражень дронами FP-2 по об’єктах противника.

ВАКАНСІЇ
Військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Дніпро

Соборний РТЦК м. Дніпра

офіцер запасу ЗСУ

від 23000 до 130000 грн

Одеса, Одеська область

Комірник

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Стрілець військовослубовець 5 ОШБр

від 20000 до 120000 грн

Київ, Київська область

Військовий психолог

від 21000 до 30000 грн

Харків

Військова частина 3005 НГУ

--- ---