ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Інструктори ЗС Великої Британії навчають українських курсантів-зенітників

Прочитаєте за: < 1 хв. 16 Листопада 2021, 11:51 9

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба розпочали свою роботу представники Британської тренувальної місії ORBITAL. Протягом наступних двох тижнів вони навчатимуть за стандартами НАТО курсантів факультету протиповітряної оборони Сухопутних військ.

За словами командування військового вишу, на курсах висвітлюються наступні теми: кар’єрний та освітній шлях спеціалістів протиповітряної оборони сухопутних військ Туманного Альбіону, основні навички вартових неба, робота штабу ППО, інтеграція НАТО та планування у складі об’єднаних родів військ. 

У перший день перебування в Харкові іноземні армійці ознайомилися з особливостями підготовки українських курсантів-зенітників та зазначили, що їхнє головне завдання — навчити військовослужбовців ЗСУ діяти за системою підготовки збройних сил Великої Британії. Адже інструктори британської армії мають великий досвід в управлінні підрозділами протиповітряної оборони. Вони також високо оцінили досвід своїх українських колег, набутий під час бойових дій на Сході України.

Наприкінці першого робочого дня командування університету та представники Британської тренувальної місії ORBITAL розглянули та погодили подальші спільні кроки щодо продовження двостороннього співробітництва між двома країнами. 

Фото Олега Кошевого

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Мітки:

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Міжнародне співробітництво, Новини