ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Ефективний менеджмент — крок до успішного розвитку спроможностей ЗСУ

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Листопада 2021, 11:53 5

У Військово-Морських Силах ЗС України завершилась методична підготовка керівників програм та проєктних команд з організації виконання програм розвитку спроможностей із застосуванням методології програмно-проєктного менеджменту.

Так, на базі 59-го будинку офіцерів ВМС ЗС України міста Одеси Департамент воєнної політики та стратегічного планування Міністерства оборони України спільно з Національним університетом оборони України провів курс «З питань проєктного менеджменту у ЗС України». Учасники заходу здобули знання та практично навчилися використовувати підходи, принципи та інструменти, які застосовуються під час управління програмами та проєктами.

— З 1 січня ми переходимо до планування та реалізації програм розвитку видів, окремих родів військ (сил) Збройних Сил України із застосуванням методології програмно-проєктного менеджменту. Відповідно, цей курс мав на меті надати методологічну підтримку керівникам програм, проєктів та проєктним командам у практичному застосуванні цієї методології у своїй діяльності. Всього від ВМС ЗС України було представлено 10 проєктів, спрямованих на середньострокову перспективу — до 2026 року, — розповів начальник управління оборонного планування штабу командування ВМС ЗС України капітан 1 рангу Володимир Котельніков. — Попередній курс з проєктного менеджменту проводився у 2019 році. Цього разу курсова підготовка була більше спрямована на практичні дії. Кожна проєктна команда практично відпрацьовувала документацію своїх реальних проєктів, яку презентували усім учасникам заходів та отримували рекомендації щодо її покращення.

За словами офіцера, результатом підготовки офіцерів має стати підвищення ефективності розвитку спроможностей ВМС за рахунок застосування передового досвіду, принципів та підходів, прийнятих у державах-членах НАТО.

— Завдяки застосуванню програмно-проєктного менеджменту ми також виходимо на нові принципи планування використання ресурсів, що дозволяє спрямувати їх на набуття нових та розвиток існуючих, критично важливих спроможностей. Під час планування та реалізації проєктів враховується розвиток за всіма базовими складовими спроможностями (DOTMLPFI), що в кінцевому результаті надає можливість отримати спроможності та відповідні вигоди (переваги) для забезпечення захисту від нападу противника з моря, — зауважив капітан 1 рангу Володимир Котельніков.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Вишкіл