ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Українська делегація на чолі з командувачем Повітряних Сил бере участь у Dubai Airshow 2021

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Листопада 2021, 15:15

В Об’єднаних Арабських Еміратах розпочала свою роботу Міжнародна аерокосмічна виставка Dubai Airshow 2021 та 10-та Дубайська конференція командувачів Повітряних сил. Українську військову делегацію очолює генерал-лейтенант Микола Олещук, командувач Повітряних Сил ЗС України, повідомляє служба зв’язків з громадськістю командування.

Dubai Airshow 2021 є провідним спеціалізованим майданчиком світового класу для експертів та працівників авіаційної сфери, на якому представлені найвідоміші компанії в галузі авіабудування. Участь України в цих заходах — унікальна можливість для проведення міжнародних зустрічей, обговорення стратегій та операцій у безпековій сфері, спілкування та обміну думками щодо новітніх технологій і останніх розробок авіаційної техніки.

Із українських компаній у виставці бере участь Державне підприємство «Антонов». Зокрема, компанія представлятиме військово-транспортний літак Ан-178.

Довідково. Авіашоу в Дубаї вважається одним із найбільших у світі, воно відбувається раз на два роки. Цього року буде представлено 20 павільйонів із 20 держав, а також виставка літаків, на якій буде представлено понад 160 комерційних, військових та приватних літаків. У 2019 році виставку відвідало близько 85 тис. людей, 314 офіційних делегацій зі 148 країн світу, 1200 місцевих і міжнародних компаній та установ, 1420 журналістів міжнародних засобів масової інформації, також було продемонстровано 161 новітня модель літаків як в повітрі, так і на статичній стоянці.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Окупант у розпачі вистрелив собі у голову, проте влучити у мозок з першого разу не зумів

Окупант у розпачі вистрелив собі у голову, проте влучити у мозок з першого разу не зумів

Українські аеророзвідники стали свідками вельми невдалої спроби пораненого російського загарбника позбавити себе страждань.

50 днів під атаками — і прорив на світанку: батальйон ТрО пройшов крізь позиції ворога

50 днів під атаками — і прорив на світанку: батальйон ТрО пройшов крізь позиції ворога

Один із підрозділів 143-го батальйону 115-ї окремої бригади територіальної оборони, опинившись у глибокому оперативному оточенні на Донеччині, утримував позиції майже 50 днів під постійними атаками та здійснив прорив на світанку, пройшовши кілька кілометрів крізь бойові порядки противника.

«Я не мав права залишатись у тилу»: шлях офіцера з Покровська, який проміняв політику на фронт

«Я не мав права залишатись у тилу»: шлях офіцера з Покровська, який проміняв політику на фронт

46-річний офіцер 101-ї бригади ЗСУ Ігор «Сабат» із Покровська мав законну «бронь» і стабільну кар’єру, але залишив політику, щоб піти на фронт. Тепер він командир роти, який пройшов поранення, оточення і війну — з вірою, що «нам буде важко, але ніколи не соромно».

«Прикидався мертвим — довелося допомогти»: Signum знищив окупанта, який грав у театр

«Прикидався мертвим — довелося допомогти»: Signum знищив окупанта, який грав у театр

Пілоти батальйону Signum провели серію точних ударів на Лиманському напрямку, знищивши кількох російських окупантів, які намагалися замаскуватися на місцевості — дехто навіть прикидався мертвим.

Оформлення і продовження відстрочок: як спрощується процес з 1 листопада

Оформлення і продовження відстрочок: як спрощується процес з 1 листопада

З 1 листопада 2025 року в Україні діє нова система оформлення та продовження відстрочок від мобілізації.

«Це як з тарганами, коли вмикається світло» — на Запорожжі ворог вже багато місяців ворог намагається «просочуватись»

«Це як з тарганами, коли вмикається світло» — на Запорожжі ворог вже багато місяців ворог намагається «просочуватись»

На Запорізькому напрямку бойові дії не припиняються ні на мить. Ворог «просочується» між бойовими порядками Сил оборони, паралельно — перетворює міста і села на руїни.

ВАКАНСІЇ

Інженер-сапер

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

Ахіллес, рота ударних БпАК 92 ОШБр

Старший майстер виробничого відділення

від 21000 до 22000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Старший механік автомобільної роти

від 21000 до 23000 грн

Запоріжжя

Військова частина А3130

Зв’язківець (радіозв’язок)

від 20000 грн

Вся Україна

Ахіллес, 429 ОП БпС

Стаpший навідник, військовий

від 25000 до 125000 грн

Київ

Морська Піхота ЗСУ

Стрілець

від 20000 до 20000 грн

Біла Церква

Військова частина А7298

--- ---