ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Китай представив оновлений навчально-бойовий літак L-15

Прочитаєте за: < 1 хв. 15 Листопада 2021, 16:36

Китайська корпорація авіапромисловості (AVIC) представила на міжнародному авіасалоні в Дубаї (Dubai Airshow) оновлений навчально-тренувальний літак. Як повідомив заступник директора одного з департаментів цієї корпорації Чжан Вейчжень, йдеться про літак L-15 (L-15E), який оснащений «просунутою системою радіолокації». За його словами, крилата машина отримала найновішу бортову систему управління озброєнням та ведення вогню. Ці озброєння можна застосовувати проти різноманітних авіаційних засобів противника, і навіть проти наземних цілей.

Інформація, представлена ​​розробником L-15, свідчить про те, що льотчик отримує можливість моделювати бій із видачею результатів на моніторі, встановленому в його кабіні.

За моделювання відповідає особлива інтелектуальна система, яка, окрім іншого, дозволяє здійснювати вибір найбільш придатного для тієї чи іншої цілі озброєння. А до таких озброєнь належать авіаційні кориговані бомби, а також ракети двох класів — «повітря-повітря» та «повітря-поверхня».

Серед озброєнь: CM-704KG, YG-9E, YINGS-III, GB-1, GB-3, TL-20, TL-30. Тобто перелік авіабомб і ракет, що застосовуються, досить широкий. Зокрема, CM-704KG — ракета класу «повітря-поверхня», GB-1 і GB-3 —  кориговані авіабомби різної вражаючої здатності. Загалом, за наявними даними, літак L-15E має до 9 точок підвіски озброєнь. Бойовий радіус дії — близько 550 км.

Підготував Сергій Воронков

2
1
Читайте нас в Telegram
Мітки: