ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Запоріжжі родині полеглого воїна Олега Андрієнка вручили оpден «Зa мужність» IІІ ступеня

Армія і суспільство Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Листопада 2021, 11:14

Державну нагороду дружині загиблого військовослужбовця  Марії вручила перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім. Відповідний указ підписав Президент України Володимир Зеленський 18 серпня 2021 року.

Крім рідних полеглого воїна, на заході також були присутні депутати обласної ради, військовослужбовці гарнізону. Пам’ять Олега Андрієнка та усіх, хто віддав своє життя за свободу і незалежність Української держави вшанували хвилиною мовчання.

— Дуже важко говорити щось матерям та дружинам. Ми схиляємо голови перед подвигом ваших захисників, які поклали життя за Батьківщину, та безмежно дякуємо їм. Я точно знаю, що пам´ять про них залишиться в наших серцях назавжди і ми передамо її наступним поколінням, — зазначила Людмила Любім.

Стрілець — помічник гранатометника мотопіхотного батальйону 56-ї окремої мотопіхотної бригади старший солдат Олег Андрієнко загинув від кулі ворожого снайпера 11 січня 2021-го на спостережному пункті біля Донецького аеропорту.

За спогадами товаришів по службі, 37-річний Олег був прикладом для інших — мужнім захисником і гарним товаришем. Захищаючи Україну, він віддав найдорожче — власне життя.

Вічна пам’ять і слава Герою!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
«Я більше зараз кайфую від вражень, не коли класно, бачу, а коли нічого не бачиш» — пілот «Німець»
«Я більше зараз кайфую від вражень, не коли класно, бачу, а коли нічого не бачиш» — пілот «Німець»

Оператор БПЛА підрозділу безпілотних систем «Тайфун» з позивним «Німець» може вражати ворога і наосліп.

В окопах, кущах, під технікою: дрони загнали російських штурмовиків
В окопах, кущах, під технікою: дрони загнали російських штурмовиків

Бійці 93-ї механізованої бригади «Холодний Яр» разом з бійцями 44-ї механізованої бригада відбили ворожий штурм на Покровсько-Костянтинівському напрямку.

«Рота, вмирай!»: на Покровському напрямку знищили 120 російських штурмовиків
«Рота, вмирай!»: на Покровському напрямку знищили 120 російських штурмовиків

Бійці 3-ї бригади оперативного призначення «Спартан» імені полковника Петра Болбочана НГУ спільно із суміжними підрозділами відбили штурм ворога.

«Їдемо зрошувати Киргизстан»: ухилянти вигадують на кордоні справжні казки
«Їдемо зрошувати Киргизстан»: ухилянти вигадують на кордоні справжні казки

В автомобільному пункті пропуску «Могилів-Подільський» прикордонники припинили спробу виїзду за кордон чотирьох військовозобов’язаних громадян України.

У Латвії відбувся перший цикл з тестування, оцінки, верифікації та валідації БЛС та технологій протидії їм
У Латвії відбувся перший цикл з тестування, оцінки, верифікації та валідації БЛС та технологій протидії їм

На інноваційному полігоні НАТО з безпілотних систем відбувся перший цикл з тестування, оцінки, верифікації та валідації безпілотних літальних систем.

«Осі» вирвали жало: пілоти вполювали російський ЗРК
«Осі» вирвали жало: пілоти вполювали російський ЗРК

Військові 15-ї бригади артилерійської розвідки «Чорний ліс» знайшли та знищили зенітно-ракетний комплекс «Оса».

ВАКАНСІЇ
Командир відділення обслуговування

від 20000 до 20000 грн

Васищеве

Військова частина 3075 НГУ

Бухгалтер, військовослужбовець

від 20700 до 20700 грн

Баранівка

31 ОМБр

Водій-кранівник

від 21000 до 51000 грн

Новомосковськ

Військова частина Т0940

Стрілець-помічник гранатометника

від 24000 до 124000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Командиp бойової машини, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Одеса, Одеська область

Водій-електрик, військовослужбовець

від 21000 до 23000 грн

Харків

Метрологічний центр військових еталонів ЗСУ

--- ---