ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Британці готують майбутніх українських офіцерів до бою в місті

Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Листопада 2021, 15:00 4

На базі центру забезпечення навчального процесу курсанти Військової академії (м. Одеса) опановують британський досвід ведення бойових дій в умовах щільної забудови місцевості. Навчальний курс проводять британські військовослужбовці в рамках військово-тренувальної місії для українських військовослужбовців ORBITAL.

Під час навчання курсанти факультету підготовки спеціалістів десантно-штурмових військ переймають теоретичний та практичний досвід британців з підготовки підрозділів до дій в міських умовах.

Навчання базується на стандартах НАТО. Серед іншого майбутні українські офіцери засвоюють термінологію та особливості побудов похідних і бойових порядків, основи пересування в будівлях, команди, а також опановують методику викладання курсу.

Своєрідним іспитом рівня опанування курсу стали групові вправи, які курсанти виконали під час тактичного заняття. Навчальні взводи відпрацювали елементи виходу з району зосередження, висування в напрямку населеного пункту, прихованого підходу та штурму будівлі, зачистки приміщень, евакуації поранених, утримання позицій тощо.

Фото факультету ПС десантно-штурмових військ Військової академії (м. Одеса)

12

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Навчання та тренування, Новини