ТЕМИ
#Нові контракти #Втарти ворога #Відео #Повернення з СЗЧ

У Львові планують висадити яблуневий гай на честь полеглих Героїв

Новини Суспільство
2 Жовтня 2021, 10:13
Прочитаєте за: 2 хв.
Google logo Слідкуйте за АрміяInform в Google

До Дня захисників та захисниць у Львові планують створити парк пам’яті на честь загиблих у районі АТО/ООС захисників. Символічно, дерева спільно з родинами Героїв висадять уздовж дороги, що з’єднує Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні та Високий Замок.
Це є спільною ініціативою депутатського конкурсу. На найближчу сесію буде винесено ухвалу про створення у Львові парку пам’яті. Авторами цієї ухвали будуть представники усіх депутатських фракцій.

Ця ідея у місті обговорювалась досить тривалий час. Для рідних полеглих воїнів це місце буде особливим та визначним. Такий парк пам’яті створять, фактично, у новій символічній локації для львів’ян, яка з’єднує Високий Замок і Меморіал пам’яті Героїв Небесної Сотні. Йдеться про нову територію поблизу школи, яка і стане парком.

– Ми плануємо висадити близько 90 дерев, що будуть присвячені львів’янам, які загинули в російсько-українській війні. Кожне дерево буде іменним. Ми хочемо, щоб це була зона і для львів’ян, і для туристів. Водночас вона виконуватиме і просвітницьку функцію – розповідатиме про наших Героїв. Нині ми займаємось закупівлею цих дерев та вже почали проводити підготовку території до висадки, – зазначив директор департаменту «Адміністрація міського голови» Євген Бойко.

Локацію для створення парку пам’яті та висадки іменних дерев обрали спільно із родинами полеглих бійців.

– Тепер якраз чудовий осінній період для висадки, тому ми користуємося і можливостями погодних умов, і тим, що ми нарешті знайшли місце, яке сподобалось родинам загиблих. Ми надіємось, що вони зможуть частіше бувати там, доглядати за деревцями і проводити певний час біля іменних рослин, – розповіла керівниця Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій Світлана Ткачук.

В управлінні екології та природних ресурсів зазначають, що для висадки підбирають саджанці квітучих дерев, зокрема яблунь.

Місто закуповує переважно декоративні яблуні, так звані райські. Концепцією є райський куточок серед міста, з якого можна подивитись на гарні краєвиди і відпочити душею. В майбутньому парку хочуть висадити декілька видів яблунь та інших декоративних квітучих дерев, аби вони зацвітали одне за одним і могли на місяць-півтора довше квітнути. Також восени там будуть яблучка різного кольору. Туди прилітатимуть пташки.

– Зараз ми підбираємо дерева та вимірюємо простір, аби зрозуміти, які дерева потрібні, адже вони можуть бути більші або менші, – наголосила керівниця управління екології та природних ресурсів міста Олександра Сладкова.

Кореспондент АрміяInform

Тижнями сидять у руїнах і ведуть спостереження: під Куп’янськом окупанти намагаються не відсвічувати
Тижнями сидять у руїнах і ведуть спостереження: під Куп’янськом окупанти намагаються не відсвічувати

Ворожі штурмовики продовжують тактику інфільтрації в наші позиції, але далеко не заходять і можуть тижнями сидіти на одному місці.

«Маємо домовленість щодо постачання сотень ракет проти безпілотників цього року» — Євгеній Хмара
«Маємо домовленість щодо постачання сотень ракет проти безпілотників цього року» — Євгеній Хмара

Тимчасовий виконувач обов’язків міністра оборони України Євгеній Хмара зустрівся з міністром оборони Великої Британії Весом Стрітінгом. 

Уражені 2 НПЗ, сторожові катери та судна російського тіньового флоту — Президент
Уражені 2 НПЗ, сторожові катери та судна російського тіньового флоту — Президент

У ніч на 6 серпня українські далекобійні санкції знову спрацювали на обмеження нафтових прибутків росії, з яких вона фінансує війну та вбивства українців.

«Д-30» — вбита: капоніри та купи гілля не врятували ворожі гармати
«Д-30» — вбита: капоніри та купи гілля не врятували ворожі гармати

Пілоти 42-ї механізованої бригади імені Героя України Валерія Гудзя уразили російські гаубиці Д-30 та «Мста-Б».

ВАКАНСІЇ
WorkUa Оператор БПЛА (за контрактом)

від 50000 до 120000 грн

Дніпро

Новокодацький РТЦК та СП

RobotaUa Звязківець

від 21000 до 121000 грн

Київ

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

WorkUa Оператор БпЛА, FPV

від 20000 до 20000 грн

Запоріжжя

Бердянський РТЦК та СП

Olx Сапер до 128 окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади

від 23000 до 123000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Olx Сапер військовослужбовець

від 22000 до 125000 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

WorkUa Вожатий службових собак

від 20100 до 50000 грн

Краматорськ

Донецький зональний відділ ВСП

ПУБЛІКАЦІЇ