ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Наслідки обстрілу Трьохізбенки: п’ять будинків пошкоджено, 235 – без світла

Новини
Прочитаєте за: 2 хв. 28 Жовтня 2021, 12:21

У Трьохізбенці (Луганська область) внаслідок обстрілів російсько-окупаційних військ пошкоджено п’ять житлових будинків. Ще 235 осель знеструмлені.

Про це інформує ОТУ «Північ».

«27 жовтня о 16:20  окупаційні війська РФ випустили близько 20 снарядів забороненого 120 калібру по мирним мешканцям українського населеного пункту Трьохізбенка. На щастя, жертв серед мирного населення немає, але житла селян постраждали як від вибухів снарядів, так і через спричинену обстрілом пожежу», – йдеться в повідомленні.

За інформацією ОТУ «Північ», пошкоджено п’ять приватних будинків місцевих мешканців (розбито скло, мають руйнування дахи та стіни); зафіксовано пряме попадання снаряду в приватний гараж коло будинку. Також пошкоджена лінія електромережі: за попередніми даними 235 житлових будинків залишаються без електрики (з них близько 100 житлових).

«Внаслідок обстрілу виникли осередки пожежі: загорілася суха рослинність (близько 1,5 га) та дерев’яні господарчі споруди. Підрозділом ДСНС пожежа була оперативно локалізована та ліквідована. Наразі рятувальники намагаються відновити електропостачання в будинках сільчан: з огляду на холодну погоду, це є першочерговим завданням для оперативних підрозділів комунальних служб», – повідомили в ОТУ «Північ».

Обстріляні також околиці села Кряківка – здійснено 28 пострілів забороненим калібром 120 мм. Жертв, постраждалих немає: осколками пошкоджено «водовозку» – автомобіль ЗІЛ-131.

Нагадаємо, що це вже не перший обстріл цивільної інфраструктури Трьохізбенки з боку російсько-окупаційних військ за останні два місяці. Ввечері 8 вересня 2021 року бойовики здійснили  обстріл з населеного пункту Сокільники у бік житлових будинків Трьохізбенки та Кряківки Щастинської громади. Ворог застосував заборонену Мінськими домовленостями артилерію калібрів 120 та 122 мм. По житлам мешканців Кряківки було випущено 30 снарядів: 5 з них влучили у п’ятиповерхівку, від інших постраждали сусідні двоповерхівка та приватні будинки мешканців села.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Знайди п’ять трупів окупантів у кущах: наші пілоти зробили вправу на розвиток уваги
Знайди п’ять трупів окупантів у кущах: наші пілоти зробили вправу на розвиток уваги

Оператори БПЛА батальйону «Чорний лебідь» 225-го штурмового полку за два дні знищили 16 російських штурмовиків, які залишилися у полях та посадках.

Вимагав $4 тисячі та погрожував мобілізацією: у Харкові затримали здирника
Вимагав $4 тисячі та погрожував мобілізацією: у Харкові затримали здирника

Місцевий житель вимагав зі знайомого гроші й погрожував особисто передати його дані до військкомату для примусової мобілізації.

Через ситуацію навколо Ірану американці запропонували перенести зустріч по Україні
Через ситуацію навколо Ірану американці запропонували перенести зустріч по Україні

Наразі пріоритет партнерів  – ситуації навколо Ірану, і через це зустріч, яка планувалася на цей тиждень за пропозицією американців відкладається.

20 кілометрів пішки за дроном: спецпризначенці вивели цивільних з  Куп’янська
20 кілометрів пішки за дроном: спецпризначенці вивели цивільних з  Куп’янська

До Полку поліції особливого призначення надійшло прохання допомогти евакуювати цивільних мешканців із небезпечної території.

Покровськ — це політична ціль ворога: командувач ДШВ Олег Апостол
Покровськ — це політична ціль ворога: командувач ДШВ Олег Апостол

Українське командування могло зосередити сили безпосередньо на обороні Покровська, однак було ухвалено рішення діяти на напрямку Добропілля.

«Ворог думає, що нас 30, а нас — 6»: розвідники створюють для росіян ілюзію масованого удару
«Ворог думає, що нас 30, а нас — 6»: розвідники створюють для росіян ілюзію масованого удару

Десантники 132-го окремого розвідувального батальйону нещодавно доєднались до прориву оборону росіян на Олександрівському напрямку.

ВАКАНСІЇ
Інструктор навчального взводу

від 25000 до 55000 грн

Раденськ, Херсонська область

Військовослужбовець (стрілець)

від 21000 до 100000 грн

Дніпро

В/Ч А7408

Начальник комплексу, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Командир відділення артилерії (ЗСУ)

від 50000 до 120000 грн

Вся Україна

154 ОМБр

Водій кат. В, С, військовослужбовець

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Майстер з ремонту та обслуговуванню безпілотних літальних апаратів

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

107 ОБТРО м. Маріуполь

--- ---