ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

У Львові презентували нову поетичну збірку Юрія Руфа

MilitaryArt
Прочитаєте за: < 1 хв. 25 Жовтня 2021, 14:23

Юрій Руф пише вірші та прозу вже 11 років. Має декілька опублікованих збірок. Його творчість дуже популярна, особливо в національно-патріотичному українському середовищі. Маркером популярності віршів Юрія Руфа є те, що багато українських метал-гуртів створюють сінгли, в основі яких є його поетичні тексти.

Під час презентації нової книги поезій Юрій Руф наголосив, що його основна читацька авдиторія — це інтелектуальні українські націоналісти. І наразі творчість є однією з граней боротьби українців за власну ідентичність, за історію та за майбутнє своєї країни.

У збірці «Ваніль чи Сталь» Юрій Руф присвятив декілька поезій українським захисникам — воїнам Східного фронту, волонтерам та активістам, що підтримують збройну боротьбу проти московських окупантів. Зокрема, одна з поезій присвячена пам’яті загиблого на Луганщині офіцера механізованої бригади Мирослава Мисли.

У презентації нового видання взяли участь музиканти патріотичного рок-гурту «Залізний Хрест», які в межах короткого акустичного виступу презентували декілька пісень, що увійдуть до їхнього нового альбому. І справжнім сюрпризом для присутніх став виступ співачки-волонтерки Христини Панасюк.

Фото та відео автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
На плечах — свастика, в особовій справі — «червона смуга»: під Покровськом в полон узяли «мурчащого»

На плечах — свастика, в особовій справі — «червона смуга»: під Покровськом в полон узяли «мурчащого»

Бійці 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» Нацгвардії на Покровському напрямку узяли в полон російського штурмовика, який прийшов на війну з тюрми.

Виліз до вітру і загинув — російський штурмовик демаскувався перед нашим дроном

Виліз до вітру і загинув — російський штурмовик демаскувався перед нашим дроном

Пілоти 425-го штурмового полку «Скеля» знищили окупанта, який старанно ховався під антидроновим плащем, а потім виліз зі схованки через природну потребу.

Ішов з похорону вбитого окупантами брата і сам ледь не загинув від FPV — росіяни влаштовують сафарі на цивільних

Ішов з похорону вбитого окупантами брата і сам ледь не загинув від FPV — росіяни влаштовують сафарі на цивільних

У Костянтинівці Донецької області чоловік повертався з похорону брата, загиблого від російського дрона, коли й сам потрапив під прицільну атаку.

Збили «Калібр» у День ЗСУ: відео бойової роботи комплексу Hawk

Збили «Калібр» у День ЗСУ: відео бойової роботи комплексу Hawk

У День Збройних Сил України, 6 грудня 2025 року, під час відбиття повітряного нападу ворога, розрахунок зенітного ракетного комплексу Hawk знищив російську крилату ракету «Калібр».

Окупанти сьогодні тричі атакували дронами Краматорськ

Окупанти сьогодні тричі атакували дронами Краматорськ

Вдень, 7 грудня, російські війська завдали трьох ударів по місту Краматорськ.

Президент запровадив почесну відзнаку «Громада-рятівник»

Президент запровадив почесну відзнаку «Громада-рятівник»

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ про встановлення почесної відзнаки «Громада-рятівник» для відзначення мужності, милосердя та солідарності жителів територіальних громад, які вони проявили в умовах боротьби проти російської агресії.

ВАКАНСІЇ

Водій-гранатометник

від 20500 до 120500 грн

Київ

Військова частина А7039

Механік військовослужбовець

від 51000 до 121000 грн

Запоріжжя

1 відділ Сватівського РТЦК та СП

Начальник медичного пункту 14 ОМБр ім. князя Романа Великого

від 28100 до 128100 грн

Володимир, Волинська область

Інспектор прикордонної служби (військова служба)

від 20000 до 20000 грн

Житомир

Державна прикордонна служба України

Кулеметник, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Покровськ

Бахмутський ОБ ТрО

Зовнішній пілот, оператор БпЛА

від 20000 до 120000 грн

Чернігів

119 ОБр Сил ТрО

--- ---