ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«13 ракурсів війни» – фотовиставка, присвячена захисникам і захисницям України

Прочитаєте за: 2 хв. 16 Жовтня 2021, 14:26

39 фронтових світлин 13-ох українських воєнкорів увійшли до експозиції фотовиставки «13 ракурсів війни», що відбулась у столиці. Тринадцять українських воєнних кореспондентів об’єднали свої найкращі роботи у спільну виставку, яку присвятили захисникам та захисницям України. Ці фотографії розповідають про те, що відбувається за лаштунками російсько-української війни. Моторошні й проникливі, болісні й радісні кадри – тут закарбовані моменти, які воєнкори побачили на сході країни й вирішили поділитися своїми враженнями з іншими.

На відкриття фотовиставки завітали і цивільні, і військові глядачі, серед яких, зокрема, командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський та начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Герой України генерал-майор Ігор Гордійчук. Командувач Сухопутних військ у своєму вступному слові наголосив на важливості роботи воєнних кореспондентів та зазначив, що всі вони – частина однієї військової родини. А легендарний Герой України, генерал із позивним «Сумрак», подякував воєнкорам, сказавши, що вони роблять важливу справу, показуючи суспільству, що війна не завершилася, вона триває.

Одна з авторок світлин, журналістка інтернет-видання «Новинарня» Анастасія Федченко, фотографувала умови, у яких українські вояки тримають оборону на сході держави.

– Війна – це ще й частина життя, і насправді з Україною вона буде ще кілька поколінь. Не тому, що вона ще можливо триватиме кілька років, а тому, що вона не йде з пам’яті, – говорить журналістка.

Запросили на відкриття виставки й Вікторію Годзенко, чоловік якої Дмитро загинув на сході країни, після чого син Олексій став до лав морської піхоти й захищає Україну. Серед світлин у експозиції є і його роботи.

– Знімає постійно якісь контрасти, цікаві вихоплює моменти. Наприклад, воїн і дитяча іграшка. Дуже зворушує, – ділиться враженнями Вікторія.

Автори ж світлин кажуть, що в них на меті – не тільки зворушити, а привернути увагу суспільства до війни, яка триває ось уже восьмий рік поспіль. Світлини з моментами війни та життя українських захисників можна придбати, а отримані від цього кошти, кажуть воєнкори, підуть на потреби українських захисників.

Читайте також: У Вінниці відкрилась виставка світлин військового льотчика

Підготував Олексій Тригуб

11
Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform MilitaryArt, rss.feed, Новини