ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Кубок Нескорених» утретє поїхав до Луцька

Прочитаєте за: 2 хв. 15 Жовтня 2021, 9:54

У День захисників і захисниць України в Києві на базі Навчально-тренувального комплексу ім. Віктора Баннікова відбувся третій розіграш футбольного «Кубка Нескорених».

У турнірі взяли участь чотири команди з різних областей України. Вони сформовані з ветеранів АТО та ООС, які дістали важкі поранення під час ведення бойових дій. Це ФК «Волинь YES» (м. Луцьк), ФК «Черкаські козаки» (м. Черкаси), збірна Києва та спеціально запрошена збірна Десантно-штурмових військ Збройних Сил України (м. Житомир), яка виступала поза конкурсом.

Переможець «Кубка Нескорених» визначався в одноколовому турнірі, матчі якого відбувались у форматі двох таймів по 15 хвилин.

Утретє поспіль перемогу святкували футболісти команди «Волинь YES» із Луцька.

Слід відзначити, що головна мета проведення цього та інших спортивних турнірів за участю військових та ветеранів бойових дій – надання допомоги захисникам України в проходженні психологічної та соціальної реабілітації після повернення з війни.

Додамо, що турнір відбувся за підтримки радника – уповноваженого Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадима Свириденка, а співорганізаторами виступили Українська асоціація футболу та Національна рада спортивної реабілітації захисників України.

Підготував Володимир Скоростецький

Читайте нас в Telegram