ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Захисники і захисниці мають рівні можливості боронити державу

Прочитаєте за: 2 хв. 13 Жовтня 2021, 11:53 4

Напередодні Дня захисників та захисниць України Міністерство у справах ветеранів спільно з Міноборони проводить круглий стіл «Захисники і Захисниці. Рівні можливості боронити державу – базовий елемент національної стійкості і сталого розвитку».

Захід спеціально поділено на три панельні дискусії. Учасники обговорять законодавчі ініціативи на виконання Національного плану дій з виконання резолюції Ради Безпеки ООН 1325 «Жінки, мир, безпека». Велику увагу зосередять на обговоренні тематичної панелі  «Жінки у військових формуваннях: переваги, проблеми, перспективи». Ще одним важливим моментом стане обмін поглядами щодо особливостей переходу від військової кар’єри до цивільної та висвітлення питань державних соціальних гарантій медичного забезпечення, психологічної реабілітації, освіти для жінок-військовослужбовців та ветеранок.

Серед учасниць дискусії міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна, заступник Міністра оборони України Ганна Маляр, урядовий уповноважений з питань гендерної політики Катерина Левченко, радниця Президента України з питань безбар’єрності Тетяна Ломакіна, а також радниця Головнокомандувача Збройних Сил України з гендерних питань Вікторія Арнаутова.

− Сьогоднішній захід − це знакова подія, адже цього року ми вперше в історії України відзначаємо День захисників і захисниць України. Тому що участь чоловіків і жінок у захисті нашої країни – це насправді базовий елемент національної стійкості, єдності та можливості боронити державу, − відзначила, відкриваючи захід у Центральному будинку офіцерів ЗС України, Юлія Лапутіна. − У нас сьогодні пропонується дійсно фахова жива дискусія, де ми обговоримо найважливіші питання у сфері реалізації та імплементації в українському контексті резолюції 1325 «Жінки, мир, безпека». Зокрема, що стосується нових законодавчих ініціатив. Ми поговоримо про те, що вже зроблено, тому що з початку війни у питаннях гендерної рівності нам вдалось просунутися надзвичайно далеко, але це все ще не все. Є резерв, як саме удосконалювати роботу, і ми будемо про це говорити з професійними експертами, народними депутатами тощо. І хочемо також вашого зворотнього зв’язку. Будемо активними.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство, Важливо, Новини