Це формує спадкоємність та власну військову традицію. 30 вересня 2025 року Президент України присвоїв 42 окремій механізованій бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України…
Його незмінним організатором є первинна профспілкова організація газопромислового управління «Львівгазвидобування», а турнір проводять під патронатом і за сприяння Львівської обласної державної адміністрації, 58-го Будинку офіцерів та Львівської організації ФСТ «Спартак».
Участь у турнірі взяли 6 команд: 24-ї окремої механізованої бригади, 80-ї окремої десантно-штурмової бригади, ПВК «Захід», Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, 16-ї бригади армійської авіації та газопромислового управління «Львівгазвидобування».
— Метою турніру є вшанування мужності та героїзму захисників нашої держави, розвиток фізичної культури і спорту, зміцнення патріотичного духу населення, популяризація та розвиток футзалу, створення загалом умов для підняття рівня спортивно-масової роботи, — зазначив голова ППО ГПУ «Львівгазвидобування» Андрій Левтюх.
Як розповів суддя турніру, суддя Національної категорії Іван Вишиваний, змагання відбувається згідно з правилами гри у футзал. Команду представляють не більше ніж 7 гравців та двох офіційних представників. На полі грають п’ять осіб із команди (воротар і чотири польових гравці).
— Єдина зміна стосується тривалості тайму — це не 20 хвилин, а 10 хвилин з урахуванням того, що турнір одноденний. З метою недопущення розповсюдження коронавірусної інфекції в іменній заявці було підтверджено щеплення кожного представника команди — учасника турніру або наданий чинний (до 72 годин) негативний результат тесту на COVID-19, — зазначив суддя змагань Іван Вишиваний.
Що стосується умов проведення турніру, то на початку змагань команди-учасниці жеребкуванням були розбиті на дві групи по три команди в кожній. У них були проведені ігри за коловою системою. Зрештою, у фінал вийшли по одній найкращій команді з кожної групи. Цього року звання найкращої команди турніру виборювали представники 24-ї окремої механізованої бригади та ПВК «Захід». Основний час їхньої «битви» закінчився з рахунком 1:1. Тож, усе вирішилось у серії пенальті. Зрештою, справнішими футболістами виявились представники бригади імені короля Данила. На другому місці команда повітряного командування «Захід». Третє місце посіли представники Національної академії сухопутних військ та 80-ї окремої десантно-штурмової бригади. Та, у підсумку, безумовно, перемогу здобули всі: гарним настроєм, прекрасною грою, спілкуванням із побратимами. До речі, близько 70% учасників турніру — ветерани АТО/ООС.
За словами організаторів турніру, все більше військових колективів хоче взяти участь у відкритому чемпіонаті з футзалу «Братство Покрови». Зокрема, свою команду хочуть організувати та виставити військові капелани. Отже, п’ятий ювілейний турнір може бути ще цікавішим та емоційнішим.
— З прийдешнім святом вас, шановні захисники і захисниці України! — насамкінець говорять і організатори, і учасники, і глядачі цього спортивного свята.
Фото автора
@armyinformcomua
Президент України Володимир Зеленський підписав указ про утворення військових адміністрацій населених пунктів у Дніпропетровській області.
Оператори БПЛА батальйону безпілотних систем 92-ї штурмової бригади імені кошового отамана Івана Сірка показали підбірку уражень ворожого особового складу та техніки.
Міністр оборони України Денис Шмигаль відвідав воїнів 1 окремого штурмового полку, які щодня відбивають атаки ворога поблизу Гуляйполя.
Сучасна військова медицина змінюється разом із самою війною. Але пріоритет воєнно-медичної системи України незмінний — це збереження життя та здоров’я кожного військовослужбовця.
Головний сержант 1-го батальйону 4-ї бригади оперативного призначення імені Героя України сержанта Сергія Михальчука «Рубіж» Нацгвардії до великої війни керував відділом закупівель.
Сили оборони України стримують наступ російських окупантів. На цей час загальна кількість бойових зіткнень становить 128.
від 21000 до 60000 грн
Вся Україна
43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила
Це формує спадкоємність та власну військову традицію. 30 вересня 2025 року Президент України присвоїв 42 окремій механізованій бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України…