ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Рівненщині поранених ветеранів війни частували святковим обідом

Прочитаєте за: 2 хв. 12 Жовтня 2021, 20:13 2

До Дня захисників і захисниць України пацієнтів центру лікування та реабілітації наслідків нейротравми Рівненського обласного госпіталю ветеранів війни відвідали волонтери зі святковим обідом і концертною програмою. До місцевих волонтерів — Тетяни Ременюк та Віри Буковської — звернулися викладачі та студенти Рівненського фахового коледжу економіки й бізнесу. Їхня мета — реалізація проєкту «Слава незламним захисникам», в рамках першого етапу якого й реалізовано відвідини госпіталю ветеранів війни в передобідній час.

У святковому меню на сьогодні — зрази картопляні з капустою, люля-кебаб у листовому тісті, млинці з кисломолочним сиром та яблучним конфітюром, салат «Несподіванка» з відварним м’ясом, яйцями, соленими огірками, морквою, цибулькою та печерицями.

На заклик у соцмережах підтримати ветеранів напередодні свята відгукнулося чимало небайдужих. Одні переказували кошти на гостинці, другі зголосилися грати й співати, а треті — готувати, — розповідає часта гостя в цьому лікувальному закладі Тетяна Ременюк. — Ми тут, бо їм потрібна допомога, — зазначає жінка, життя якої кардинально змінилося у 2014 році, коли вона з чоловіком та дитиною тікала з Луганська на підконтрольну Україні територію.

Голова сім’ї Андрій пішов у добровольці, а дружина зайнялася волонтерством, щоб збирати кошти, готувати та відвозити на фронт усе необхідне. У 2018 році їхня родина отримала виплату як родина загиблого в АТО, а незадовго мати-одиначка з дітьми переїхала до компактного, з її слів, спокійного міста зі всім необхідним для життя — Рівного.

Після смачного обіду пацієнтів один за одним працівники закладу виводять на подвір’я, інші на милицях виходять самотужки. Тут на них чекав ще один сюрприз — вже музичний. Як відомо, «скрипка лікує серце, а гітара — душу». Для присутніх відомі українські твори на скрипці виконала пані Лілія, яка часто долучається до проведення концертів для родин загиблих на сході України на Рівненщині, а на гітарі дивувала публіку відома рівненська педагогиня, бард, композиторка та волонтерка, що звикла виступати перед бійцями в АТО та вдома, Тетяна Леус.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Новини