ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

У Дніпрі поіменно згадали воїнів, життя яких у вересні забрала російсько-українська війна

Прочитаєте за: < 1 хв. 9 Жовтня 2021, 13:52

У Дніпрі на Алеї Героїв поіменно згадали воїнів,  життя яких у вересні забрала російсько-українська війна.

«Напередодні свята Покрова Пресвятої Богородиці, свята, в якому поєдналися віра і звитяга, історія і сучасність, любов до Бога і Батьківщини, ми зібралися на Алеї Героїв і вшануємо молитвою тих, хто впродовж всієї нашої історії боровся і віддавав життя за віру і Україну. У ці дні під омофором Пресвятої Богородиці ми продовжуємо боротися за нашу Незалежність, тому давайте згадаємо наших загиблих і спочилих захисників і захисниць, які впродовж століть з покоління в покоління передавали нам це прагнення до свободи.

У вересні 2021 року російсько-українська війна забрала життя сімох українських воїнів. Це Олексій Куленко, Денис Герман, Артур Голуб, Валентин Чепурний, Дем’ян Данилів, Віктор Молостов, Олексій Стрижак.

Олексій Стрижак — наш земляк з Кривого Рогу, військовослужбовець 25-ї окремої Січеславської повітрянодесантної бригади. Він загинув 30 вересня.

Згадаємо їх, запалимо лампади молитви і пам’яті, щоб розвіяти морок байдужості, зневіри, забуття», — зазначив священник православної церкви України, капелан Дмитро Поворотний.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram