ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Картини із піску подарували діти вінницьким ветеранам

Прочитаєте за: 2 хв. 8 Жовтня 2021, 13:54 3

У Вінницькому обласному молодіжному центрі «Квадрат» відбувся надзвичайно теплий та атмосферний перфоменс, присвячений вшануванню захисників і захисниць України. Для ветеранів і їхніх родин виступили художники Центру пісочного мистецтва MS-art. Юні митці презентували свої роботи – «Збережіть планету», «Оборона вінницьких Мурів», «Іван Богун», «Сам собі країна», «1944» та «Україна».

– Ми радо відгукнулись на запрошення «Квадрату» провести цей вечір, – розповіла кореспондентці АрміяInform керівниця MS-art Світлана Мелобенська. – Була пропозиція провести майстер-клас для воїнів. Натомість я запропонувала провести вечір-перфоменс. Цей формат допоміг нам створити родинну атмосферу на заході, де ми подякували нашим захисникам і захисницям за те, що вони оберігали нас всі ці роки та захищають зараз, дають можливість творити, розвиватися, виборювати призи.

Для показу були відібрані знакові номери студії. Так, зокрема, композиція «Україна» був продуманий і створений  одразу по тому, як розпочалися бойові дії на Сході України. Світлана Мелобенська написала до неї вірш, який озвучили актори Вінницького академічного музично-драматичного театру ім. Садовського. Номер «Збережіть планету» у 2015 році здобув гран-прі у Франції. «Сам собі країна» відтворюється під однойменну пісню Кузьми Скрябіна, основний лейтмотив номера – треба жити в своїй країні, любити та розвивати її.

– Діти дуже хвилювались через відповідальність, яку відчували, виступаючи перед ветеранами.  Хоча вони виступають багато, на різних сценах, перед різними аудиторіями. Проте ця зустріч була сповнена неймовірними, не бувалими до того емоціями, ­– поділилась пані Світлана.

На заході були присутні й родини загиблих захисників. Тому вечір став вшануванням пам’яті тих, хто пішов у вічність, захищаючи Батьківщину. Вдова Вікторія Савич подякувала організаторам за те, що завдяки цьому вечору вона зустріла нових людей, нове оточення, віднайшла в собі нові сили.

–  Дякую за те, що відбуваються такі заході, які змушують людей по-іншому подивитися на історію. А дітей і молодь замислитися над тим, що відбувається сьогодні  та що таке справжня любов до рідного краю, –  зазначила вдова померлого розвідника.

На згадку про подію всі присутні отримали в подарунок листівки-привітання.

Як розповіла начальник відділу організації заходів неформальної освіти у «Квадраті» Світлана Бусілкова,  вечір-перфоменс – це не єдиний захід, запланований до Дня захисників і захисниць. Наразі тут відбувається показ  портретів видатних провідників козацької доби, написаних Наталею Павлусенко, та фотовиставка «Воїни. Історія українського війська».

2
1

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Армія і суспільство