ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Призов «Осінь-2021»: речове забезпечення строковиків суттєво поліпшилося

Прочитаєте за: 2 хв. 7 Жовтня 2021, 15:06

З жовтня цього року до середини грудня на Чернігівщині, як і в інших куточках країни, триватиме призов юнаків на строкову військову службу.

За словами військового комісара Чернігівського обласного ТЦК та СП полковника Олега Гончарука, особливістю цього призову, як і попереднього, є те, що військова частина направляє своїх представників для відбору юнаків безпосередньо до територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Раніше ж призовників відправляли зі збірного пункту до навчальних центрів.

Також намагаємося завжди йти назустріч хлопцям, якщо є така можливість. Враховуючи, що у деяких з них є проблеми щодо закінчення вишу через карантинні обмеження або інші причини сімейного характеру. У такому разі початок служби для цієї категорії можна перенести з жовтня на листопад чи грудень, — зазначив військовий комісар.

Читайте також: «Чи вплине зменшення кількості районних ТЦК та соцпідтримки на якість призову на Чернігівщині»

Окремо полковник Олег Гончарук зупинився на речовому забезпеченні строковиків, яке, за його словами, значно покращилося. І наразі воно таке ж, як і в контрактників.

— Це сучасні зразки форми одягу, які за останні 7 років зазнали багатьох змін. Зокрема, берці високої якості як літні, так і демісезонні, сучасний армійський рюкзак, термобілизна, куртка утеплена, шкарпетки тощо, — повідомив Олег Гончарук.

Зазначимо, що перед прибуттям на збірний пункт призовники в обов’язковому порядку проходять тестування на COVID-19.

Фото та відео автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram