ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На Миколаївщині в морських піхотинців та резервістів розпочалися навчання

Прочитаєте за: < 1 хв. 7 Жовтня 2021, 16:32

У 36-й окремій бригаді морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського розпочалися ротні тактичні навчання морських піхотинців та військовослужбовців оперативного резерву першої черги відповідно до етапів підготовки та злагодження підрозділів.

Про це повідомляє пресслужба окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського.

Військовослужбовці повинні відпрацювати практичні питання організації бою, управління підрозділами під час ведення бойових дій та їх всебічного забезпечення. 

На навчаннях морські піхотинці відпрацьовували тактичні дії в урбанізованій місцевості під час штурму та зачистки будівель із використанням сучасної системи двостороннього вогневого контакту «Лазертаг».

Наступним етапом залагодження стали батальйонно-тактичні навчання військовослужбовців оперативного резерву та особового складу бригади морської піхоти. Військовослужбовці відпрацювали дії підрозділів у складі морського десанту, захоплення морського порту та ведення бою в урбанізованій місцевості. Висування у вихідний район та виконання завдань у складі рейдового загону в умовах значної дестабілізації обстановки в районах та поза межами ведення бойових дій, активного застосування противником високоточної зброї, засобів РЕБ та сил спеціальних операцій.

Такі навчання дають змогу підрозділам діяти як єдине ціле, злагоджено та бездоганно, і готують до захисту територіальної цілісності держави.

Читайте нас у Facebook
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Навчання та тренування, Новини