ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Як у Вінниці допомагають працевлаштовуватись дітям загиблих воїнів

Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Жовтня 2021, 12:45

Діти загиблих учасників АТО/ООС часто почувається розгубленими при виборі майбутнього фаху та перших спробах працевлаштуватись. Адже, як відомо, перші дорослі кроки підліткам часто допомагають зробити батьки. А психологічні наслідки травматичних подій лише посилюють проблему.

Тож, у Вінниці взялись системно допомогти підліткам, батьки яких загинули на фронті. Одним із переможців місцевого конкурсу «Бюджет громадських ініціатив» став проєкт «Правильний вибір». За нього проголосували сотні вінничан. Він передбачає різнопланову допомогу дітям загиблих воїнів. Це і тренінгові заняття, індивідуальні консультації, соціально-педагогічна корекція.

Юнаків та дівчат запрошують до технікумів, коледжів та університетів, розповідають про особливості різних професій та їхні перспективи. До того ж допомагають сконтактуватись із потенційними роботодавцями.

Днями заняття відбулися у Вінницькому вищому професійному училищі сфери послуг, де юнакам розповіли про професії перукаря та кулінара, своєю реалізації поділились випускники цих спеціальностей.

Додатковим бонусом проєкту стало спілкування підлітків «за кулісами» тренінгів та консультацій.

3
1

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Новини, Соціальний захист