ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські та американські спецпризначенці за лічені хвилини знищили ворожий штаб

Прочитаєте за: 2 хв. 1 Жовтня 2021, 10:59 3

Українські та американські спецпризначенці влаштували наліт та за лічені хвилини знищили ворожий штаб і приймально-передавальний радіоцентр.

Це був лише один із епізодів, одне із численних завдань визначених підрозділів багатонаціональної тактичної групи спеціальних операцій, яка проводила спільне тактико-спеціальне навчання на загальному тактичному фоні завершального етапу СКШН «Об’єднані зусилля – 2021».

Довідка: До проведення стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля – 2021» для спільного виконання навчально-бойових завдань залучалися військові підрозділи 15 країн, серед них ‒ 11 країн-членів НАТО та 4 країни-партнери.

Основна мета СКШН ‒ підвищення оборонних спроможностей України та покращення взаємосумісності зі Збройними силами держав-членів НАТО. Загалом у стратегічному командно-штабному навчанні було задіяно близько 12,5 тис. військових та понад 600 одиниць озброєння і військової техніки.

Читайте також: ССпО провели успішні спецоперації під час завершальної фази «Об’єднаних зусиль ‒ 2021»

Об’єднані зусилля ‒ 2021. Ми продемонстрували високий рівень взаємосумісності з підрозділами держав-членів НАТО – Андрій Таран

– Багатонаціональна тактична група спецоперацій вперше бере участь у стратегічних командно-штабних навчаннях. Виконує спеціальні дії з розвідки, диверсії в умовному тилу противника, – каже начальник штабу однієї з військових частин спеціального призначення ССпО ЗС України, підрозділи якої увійшли до цієї тактичної групи і виконують завдання на території Хмельницької, Житомирської областей.

Особлива увага під час навчань зосереджена на досягненні взаємосумісності наших підрозділів спеціального призначення з аналогічними підрозділами країн-партнерів: від планування, управління і до практичного виконання завдань за стандартами НАТО.

Фото автора та Олега Фугело

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Навчання та тренування, Новини