У Чернігові оголосили вирок місцевому блогеру Григорію з ніком «Звичайний хлопець», який на своєму YouTube-каналі розповідав, як чинити опір співробітникам ТЦК. Про це йдеться у вироку…
На Миколаївщині завершився льотно-методичний збір з екіпажами винищувальної, бомбардувальної, штурмової, транспортної та розвідувальної авіації Повітряних Сил.
Екіпажі тренувалися знищувати ворога в повітрі, на землі й на морі. Протягом кількох тижнів пілоти здійснювали пуски керованих ракет класу «повітря-повітря», виконували практичне бомбометання та стрільби з авіаційних гармат.
Попри те, що одне з головних завдань зборів, – підготувати молодь (пілотів та фахівців наземного забезпечення) до несення бойового чергування у системі ППО країни, під час цих навчань авіатори виконали вперше низку бойових завдань і навчальних вправ. Зокрема, вперше льотчики-винищувачі виконали мінування ділянок місцевості з повітря. Бомбардувальники та штурмовики вперше стріляли з підвісних гарматних контейнерів. Уперше застосовувались групові засоби радіоелектронного захисту літаків. А розвідувальна авіація шукала «голку в скирті сіна» – виявляла малорозмірні замасковані цілі в лісових масивах та гірській місцевості.
У льотно-методичному зборі взяли участь екіпажі усіх, без винятку, авіаційних бригад Повітряних Сил. Крім базового, бойова робота авіації велась одразу з чотирьох оперативних аеродромів на кількох авіаційних полігонах. Використовувалися звичайні та керовані засоби ураження. Для знищення наземних цілей після тривалої перерви застосовувалися боєприпаси великих калібрів спеціального призначення.
Сотні літаковильотів, десятки бойових застосувань по повітряних та наземних цілях… Як зауважив командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-майор Микола Олещук, цей збір був сповнений насиченою та інтенсивною бойовою роботою.
– Я задоволений роботою інструкторів, які провели сотні годин із молоддю як у небі, так і на землі, – зазначив генерал-майор Микола Олещук. – Збір завершено, але екіпажі тактичної, транспортної та розвідувальної авіації залишаються на визначених позиціях. Адже авіаційна компонента, зенітні ракетні та радіотехнічні війська беруть активну участь у масштабному СКШН «Об’єднані зусилля ‒ 2021», де будуть відпрацьовані питання управління силами оборони держави під час відсічі збройної агресії.
Під час осіннього льотно-методичного збору уже традиційно складають державні іспити випускники льотного факультету Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба. Вони отримують кваліфікацію «льотчик 3-го класу» та допуск до несення бойового чергування у системі протиповітряної оборони держави. Тобто одразу ж після випуску молоді лейтенанти можуть виконувати бойові завдання без додаткової підготовки.
– Вони вперше виконали стрільби ракетами класу «повітря-повітря» по повітряних мішенях. Я радий, що за час навчання курсанти не просто здобули навик пілотування літаком, але й навчилися застосовувати наявне авіаційне озброєння, ‒ розповів полковник Олександр Дяків, начальник факультету перепідготовки та підвищення кваліфікації авіаційного персоналу Харківського національного університету Повітряних Сил.
@armyinformcomua
Україна зробила у Франції замовлення на 100 винищувачів Rafale. На авіабазі Віллакубле 17 листопада президенти Зеленський і Макрон підписали декларацію про наміри щодо співробітництва у сфері придбання нашою країною оборонного обладнання.
В рамках зниження наступального потенціалу, а також спроможностей противника щодо ракетно-бомбових ударів, у ніч на 4 грудня підрозділи Сил оборони України уразили одне з найбільших хімічних підприємств агресора — «Невинномиський Азот» у Ставропольському краї рф.
Пілоти прикордонного підрозділу «Фенікс» продовжують тримати під надійним вогневим контролем Торецький напрямок, де ворог намагається просунутися в бік Костянтинівки.
Бійці батареї артрозвідки 67 механізованої бригади змогли знайти і знищити скидами російську систему залпового вогню та кілька гармат.
За доказовою базою Служби безпеки 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримав агент фсб, якого викрили у квітні цього року на коригуванні ворожого вогню по Черкащині.
Бійці підрозділу Cursed empire 100-ї механізованої бригади винищили ворожу техніку на Костянтинівському напрямку.
У Чернігові оголосили вирок місцевому блогеру Григорію з ніком «Звичайний хлопець», який на своєму YouTube-каналі розповідав, як чинити опір співробітникам ТЦК. Про це йдеться у вироку…