ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Головнокомандувач ЗС України розповів про сценарій масштабних навчань «Об’єднані зусилля – 2021»

Прочитаєте за: 2 хв. 10 Вересня 2021, 14:42

‒ Хочу зауважити, що це навчання винятково оборонного характеру, спрямоване на захист України, підвищення її оборонних спроможностей та взаємосумісності зі Збройними силами держав-партнерів, ‒ наголосив Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Валерій Залужний під час брифінгу для представників Київської асоціації військових аташе та засобів масової інформації.

Стратегічне командно-штабне навчання сплановано на період з 22 по 30 вересня 2021 року на восьми полігонах на території України. Навчання будуть проведені під керівництвом Головнокомандувача Збройних Сил України.

У стратегічному командно-штабному навчанні візьмуть участь близько  12 500 осіб та понад 600 одиниць озброєння і військової техніки. Для відпрацювання навчальних завдань під час стратегічного командно-штабного навчання будуть задіяні основні військові полігони, а також акваторії Чорного й Азовського морів.

 

Під час розробки сценарію навчання використано один із можливих варіантів розвитку воєнно-політичної обстановки навколо України.

Під час підготовки навчання було враховано сучасні підходи застосування військ (сил), заходи оперативної підготовки, форми та способи застосування військ (сил) країн-членів НАТО, а також досвід збройних конфліктів останніх років та операції Об’єднаних сил (антитерористичної операції).

Проведення стратегічних командно-штабних навчань сплановано у три етапи. На першому та другому етапі будуть відпрацьовані питання управління силами оборони держави під час відсічі збройної агресії.

На третьому етапі планується відпрацювання елементів управління угрупованнями військ під час ведення операцій із застосуванням багатонаціональних підрозділів зі складу Збройних сил держав-партнерів.

В основу практичних дій покладено виконання спільних завдань сил і засобів Збройних Сил України та держав-партнерів (членів НАТО).

Нагадаю, що відповідно до положень Віденського документа 2011 року, наша держава у кінці 2020 року офіційно повідомила країни-учасниці ОБСЄ про стратегічне командно-штабне навчання «Об’єднані зусилля – 2021» та участь у ньому держав-партнерів.

Фото Руслана Тарасова

13
1

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram