ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Бойові плавці відпрацьовують абордажні дії на кораблях

Прочитаєте за: < 1 хв. 12 Вересня 2021, 19:59

Для водолазів-розвідників 73-го морського центру імені кошового отамана Антіна Головатого розпочалась активна фаза практичного відпрацювання навчально-тренувальних завдань, повідомляє пресслужба 73-го МЦ.

Упродовж тактико-спеціальних навчань, що тривають удень та в нічний час, бойові плавці здійснюють спуски в акваторії Чорного та Азовського морів. Окрім того, план тренувань передбачає і відпрацювання абордажних дій на кораблях. Щільний графік передбачає максимальне охоплення як кількості особового складу, так і перелік визначених вправ.

Хоча завдання, що стоять перед розвідниками-плавцями і навчальні, але виконують їх у режимі реальної бойової обстановки, без жодних потурань та спрощень.

Незважаючи на переважно морську складову поставлених навчаннями завдань, за словами командування центру, бойові плавці – це воїни трьох стихій. Адже їхнє призначення – діяти однаково ефективно і на воді, і на суходолі, і з повітря.

За визначенням самих водолазів-розвідників, Сили спеціальних операцій не є масовим продуктом. Це особлива військова каста, де місце лише справжнім професіоналам, відданим своїй справі. Саме ця аксіома є головною в підготовці кваліфікованих бойових плавців. Адже стати фахівцем своєї справи можна лише через кропіткі та виснажливі тренування, постійно вдосконалюючи бойові навички.

Фото пресцентру 73-го МЦ СпП

Читайте нас у Facebook