ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Black Hawk та Су-27 підтримували наступальні дії багатонаціонального підрозділу

Прочитаєте за: < 1 хв. 29 Вересня 2021, 18:19

На Рівненщині  під час практичної фази стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля – 2021» різні роди військ у складі багатонаціонального підрозділу відпрацювали дії зі знищення умовного противника.

На загальновійськовому полігоні керівництво Збройних Сил України та представники держав-членів НАТО й партнерів спостерігали за діями багатонаціональної батальйонної тактичної групи з ведення наступального бою.

До маневрів були залучені механізовані, інженерні підрозділи, винищувачі Су-27 й армійська авіація ЗС України, а також механізована рота та вертольоти Black Hawk ЗС Словаччини.

Стратегічне командно-штабне навчання «Об’єднані зусилля – 2021» проводиться під керівництвом Головнокомандувача Збройних Сил України генерал-лейтенанта Валерія Залужного. В основу практичних дій покладено виконання спільних завдань сил і засобів Збройних Сил України та держав-членів НАТО й партнерів.

Навчання спрямоване на розвиток національних оборонних спроможностей та є цінним інструментом для покращення взаємодії, набуття взаємосумісності та обміну досвідом.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram