Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….
25 вересня 2020 року назавжди залишились у небі 26 українських авіаторів.
Фатальна трагедія забрала життя молодих льотчиків і курсантів.
Поділяємо невимовний сум втрати разом з рідними, близьким, друзями загиблих.
Схиляємо голови та згадуємо кожного.
У скорботі, але не зломлені, курсанти і педагогічний колектив Харківського національного університету Повітряних сил ім. Івана Кожедуба, розуміючи, що професія військового авіатора пов’язана з ризиком для життя, згуртувалися, підтримуючи один одного. Обнадійливо, що після катастрофи жоден курсант університету не виявив бажання завершити навчання. Всі військовослужбовці категорично підтвердили готовність продовжити службу-навчання на льотних спеціальностях. За результатами вступної кампанії 2021 року до Харківського національного університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба констатовано зростання зацікавленості української молоді до вступу. У порівнянні з 2020 роком, збільшився як середній конкурс, так і конкурс на спеціалізації льотного фаху.
Віримо, що кількість їх зльотів відповідатиме кількості їх успішних приземлень. Водночас, виховуватимемо молодих авіаторів шанувати пам’ять тих, хто назавжди лишився в небі 25 вересня 2020 року.
У наших серцях назавжди пам’ять про хоробрих синів України та відданих своїй справі військовослужбовців!
Вічна і світла пам’ять…
@armyinformcomua
Україна перетворює інновації на реальну оборонну спроможність – завдяки співпраці держави, науки й виробників.
Триває операція із зачистки Покровська від окупантів: Сили оборони зупинили розширення росіян у північній частині міста, ліквідувавши 19 загарбників за минулу добу. Водночас у Мирнограді ситуація напружена, але не загрозлива — виявлено до 10 окупантів на околицях.
Військовослужбовців 138-ї окремого батальйону Сил територіальної оборони ЗСУ Олександра Тішаєва та Олександра Аліксєєнка, які 165 діб поспіль тримали оборону на лінії бойового зіткнення під постійними ворожими ударами, нагородили «Хрестом бойових заслуг».
Сьогодні, 3 листопада, Україна відзначає День інженерних військ ЗСУ. Напередодні свята під Аркою Свободи українського народу було встановлено пам’ятний знак на честь цього роду військ.
«Якийсь внутрішній голос сказав: „Стій, Донбас не здається“», — згадує 24-річний «Ніксон», воїн батальйону «Донбас», який в одному бою зазнав чотирьох кульових поранень, пережив шість скидів із дронів, але вижив і повернувся у стрій.
Співробітник правоохоронних органів із Запоріжжя організував канал незаконного переправлення за кордон дезертирів, ухилянтів та військових у СЗЧ.
від 20000 до 22000 грн
Львів
Державна прикордонна служба України
Упродовж цього періоду новобранець проходить не лише фізичне тренування, а й внутрішнє становлення — вчиться діяти в колективі, працювати під тиском, приймати відповідальність і мислити як воїн….