ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Танкісти бригади «Холодний Яр» стали найкращими в районі проведення ООС

Прочитаєте за: 2 хв. 9 Вересня 2021, 18:42

Завершився конкурс на найкращий танковий взвод операції Об’єднаних сил. У ньому взяли участь підрозділи бригад, які безпосередньо виконують бойові завдання в Донецькій та Луганській областях.

У підсумковому епізоді змагань танкісти показали варіанти ведення протидесантної оборони ділянки морського узбережжя з практичним виконання навчально-бойових стрільб з озброєння танків по надводних цілях умовного противника.

— Сьогодні кращі танкові взводи показали свої навички під час оборони морського узбережжя. Ми готові відбити наступ противника як на суходолі, так і з моря. Особовий склад, на мою думку, показав відмінний результат. Екіпажі обмінялися досвідом, адже в кожного свої напрацювання і досвід. Дуже важливо ці знання акумулювати, щоб кожен взяв найкраще один від одного, — наголосив командувач ООС генерал-лейтенант Олександр Павлюк. — Задоволений цими навчаннями і ми будемо продовжувати вдосконалювати польову виучку підрозділів, наскільки нам це дозволить бойова обстановка. Також постійно взаємодіємо зі всіма силовими структурами, які залучені до проведення ООС. Вражений майстерністю танкового взводу полку «Азов», який показав, що може виконувати бойові завдання на рівні із підрозділами Збройних Сил. Ми постійно відпрацьовуємо спільні операції і плануємо це продовжувати в майбутньому.

Учасники конкурсу змагались у трьох номінаціях: управління танковим підрозділом під час ведення наступального бою та вогневе ураження, водіння у складних умовах місцевості, розвідка цілей та виклик вогню артилерії.

— З досвіду проведення операції Об’єднаних сил та початкових етапів АТО танкові підрозділи, як основна ударна сила Сухопутних військ, сьогодні відпрацьовували такі елементи як «Танкові штани», що передбачає ведення вогню по черзі з декількох вогневих позицій по цілях, зокрема й по надводних, не затримуючись на одній позиції більше п’яти-десяти секунд. «Танкова двійка» — передбачає дії в парах. Пари послідовно замінюють одна одну для поповнення боєкомплекту та в разі виходу з ладу техніки. А також «Танкова карусель» — декілька бойових машин по черзі виходять на позиції для стрільби, відкривають вогонь та одразу відходять назад. У такий спосіб для противника танк з’являється лише на декілька секунд, що ускладнює можливість відкрити вогонь у  відповідь, — розповів заступник командувача ООС полковник Михайло Драпатий.

За результатами проведення конкурсу перше місце посіла механізована бригада «Холодний Яр». Друге місце виборола танкова Сіверська бригада. Танкісти механізованої бригади імені короля Данила стали третіми.

Призери конкурсу були нагороджені сувенірними подарунками та грошовими сертифікатами. Найкращі військовослужбовці отримали відзнаки командувача ООС та почесні грамоти.

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
Пані Військова. Дайджест АрміяInform 30 років Незалежності. Дайджест АрміяInform rss.feed, Вишкіл, Новини