ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

На півдні України зенітно-ракетні підрозділи провели стрільби з систем «Бук», «Оса» та С-300

Прочитаєте за: < 1 хв. 2 Вересня 2021, 9:04 2

На одному з полігонів бойової підготовки, що на півдні країни, особовий склад зенітно-ракетних підрозділів вдосконалював свої навички з протиповітряної оборони.

Про це інформує відділ зв’язків з громадськістю Командування Об’єднаних сил ЗС України.

‒ Під час тренування бойові обслуги зенітно-ракетних комплексів «Бук», «Оса» та С-300 відпрацювали низку завдань із  протиповітряного прикриття угрупування військ та важливих об’єктів інфраструктури в режимі, максимально наближеному до бойового, ‒ зазначив командувач Об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За його словами, під час практичної фази навчань засоби протиповітряної оборони відпрацювали питання наведення на цілі повітряного противника,  підтримку наземних сил, відбиття повітряного нападу умовного противника та прикриття важливих державних об’єктів.

‒ Навчання мали на меті підвищити злагодженість у роботі бойових розрахунків. Тому в процесі планування тренувань враховувався узагальнений аналіз досвіду проведення бойових дій, ‒ підкреслив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

За словами командувача Об’єднаних сил Збройних Сил України, мета тренування досягнута, а військовослужбовці, що брали участь у тренуванні, з поставленими завданнями впоралися.

11
Читайте нас в Telegram