ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Українські спецпризначенці виконали десантування з американського літака МС-130

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Серпня 2021, 16:30

Більше ніж пів сотні військовослужбовців Сил спеціальних операцій Збройних Сил України в межах спільних навчань виконали десантування з військово-транспортного літака МС-130 зі складу військового крила Сил спеціальних операцій Повітряних Сил США. Про це повідомляє АрміяInform.

Начальник повітрянодесантної служби управління підготовки Командування ССО повідомив, що це один з етапів підготовки українських спецпризначенців до стратегічних командно-штабних навчань «Об’єднані зусилля – 2021».

– Це спільні навчання ССО Збройних сил США та України. – Зокрема сьогодні ми відпрацювали вивід в умовний район груп спеціального призначення повітряним шляхом за допомогою керованих, ширяючих парашутних систем типу «Крило» з висоти від 2 до 3 тисяч метрів, – наголосив офіцер.

Перед початком практичної фази десантування з МС-130 американські військові інструктори провели брифінг, де наголосили на особливостях виконання подібних завдань з облавка саме цього типу військово-транспортних літаків, порядок відділення від рампи, визначили черговість виходу груп, довели заходи безпеки тощо.

Попереду в українських і американських колег ще багато спільних навчальних завдань, які допоможуть досягти певного рівня взаємосумісності за стандартами військ країн-членів НАТО.

Фото автора.

24
1

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram