ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Для ветеранів підготують освітній серіал про працевлаштування завдяки цифровим навичкам

Прочитаєте за: < 1 хв. 10 Серпня 2021, 9:05 2

Міністерство цифрової трансформації України та громадська організація «Зелена смуга» підготують освітній серіал для ветеранів про працевлаштування завдяки цифровим навичкам. Про це повідомляє «Урядовий портал».

Освітній серіал можна буде безоплатно подивитися на порталі Дія.Цифрова освіта. Це допоможе повернути до повноцінного життя громадян, які брали участь у військових діях на сході України.

Для цього Міністерство цифрової трансформації України підписало меморандум з ГО «Зелена смуга».

Освітній серіал передбачатиме використання американського досвіду, зокрема організації Pittsburgh Hires Veterans, і допоможе ветеранам у базових речах щодо пошуку роботи, складання резюме, підготовки до співбесіди тощо.

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан підкреслила, що освітній серіал стане дороговказом для ветеранів у працевлаштуванні, а також у перспективі розкриє потенціал для роботодавців.

«Завдяки проєкту «Дія.Цифрова освіта» ми прагнемо не тільки навчити ветеранів цифрових навичок, а й підвищити повагу до ветеранів і військовослужбовців в українському суспільстві», – заявила Валерія Іонан.

«Освітній серіал допоможе ветеранові не тільки знайти бажану роботу, а й у перспективі підвищити оплату праці ветеранів-учасників проєкту в порівнянні з оплатою праці до військової служби шляхом правильного використання релевантного військового досвіду», – додав керівник проєкту та ГО «Зелена Смуга» Олександр Куклишин.

Проєкт здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Новини