ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

«Взуття спотикання»: для Параду слід розробити спеціальну модель взуття, — Андрій Таран зустрівся з курсантками Військового інституту

Прочитаєте за: 2 хв. 3 Липня 2021, 10:20

Міністр оборони України Андрій Таран зустрівся із курсантками Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, учасницями військового Параду у день 30-ї річниці Незалежності України. Очільник оборонного відомства вислухав думки, зауваження і побажання курсанток щодо парадної форми одягу, зокрема, взуття, що регламентовано наказом Міністерства ще від 2017-го року. Про це повідомляє сайт відомства.

Вже перше пробне тренування виявило низку недоліків елементів однострою зразка 2017-року. Йти в таких туфлях військовослужбовцям-жінкам просто незручно.

Міністр висловив пропозицію щодо використання під час Параду польової форми, елементом якої є «берці». Втім, інформуючи Міністра оборони, Головнокомандувач Збройних Сил України Руслан Хомчак зазначив, що таке рішення прийнято, тому що всі військові навчальні заклади йтимуть в парадному однострої. Що ж стосується бойових частин, то вони крокуватимуть у польовій формі. Він також додав, що керівництво вищого військово-навчального закладу проводило серед курсанток опитування, 99 % учасниць якого висловились, щоб іти в парадній формі.

Вислухавши пропозиції курсанток, що активно брали участь у розмові, Міністр оборони України дав доручення профільному заступнику розглянути можливість закупівлі необхідної кількості зразків експериментальних моделей взуття спеціально для ювілейного Параду. Нове, вдосконалене взуття має бути кращим, ергономічним та виготовленим у найстисліші терміни, зазначив Міністр. У разі позитивного досвіду використання цієї партії, буде опрацьовано питання закупівлі такої моделі для всього особового складу військовослужбовців-жінок.

Користуючись нагодою, Андрій Таран розповів, що керівництво Міноборони зараз практично з нуля організовує належне речове забезпечення саме військовослужбовців-жінок: у першу чергу білизною (а подібна практика досі взагалі була відсутньою), одностроями та взуттям, що відповідало б ергономічним характеристикам і задовольняло естетичні смаки військовослужбовиць.

Міністр оборони також висловив шкодування, що привід, який мав би стати поштовхом для конструктивного вирішення актуальних проблем, окремі політсили використали для банального політиканства і самопіару. Але для керівництва Міноборони, переконаний Андрій Таран, це швидше гарна нагода показати суспільству, що турбота про наших військовослужбовців є серед пріоритетів роботи відомства.

9
3
Читайте нас в Telegram