ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

В Одесі розгорнули «Блокпост пам’яті»

Прочитаєте за: < 1 хв. 4 Липня 2021, 19:11

Під час урочистостей на честь Дня Військово-Морських Сил ЗС України в Одесі на морському вокзалі розгорнули пересувну виставку «Блокпост пам’яті». Це авторський проєкт співробітника Національного військово-історичного музею України Павла Нетьосова. Всі охочі мали змогу ознайомитися зі свідченнями героїзму захисників України від російської агресії та розпитати організаторів виставки про кожний з експонатів.

Виставка «Блокпост пам’яті» вже протягом тривалого часу мандрує містами України. Вона концептуально розділена на дві частини. Перша — це речі загиблих військових, зібрані під час реалізації гуманітарного проєкту Збройних Сил «Евакуація-200». Друга — особисті речі, передані рідними героїв. Всі вони свідчать про жахіття війни: уламки від розірваних снарядів і мін, прострелені ікони, обгорілі книги, фотографії воїнів та їхні речі. Вони дбайливо розкладені на столах. І в кожному відкритому патронному ящику — історія полеглого воїна. Експозиція представлена у 45 вітринах, всього зібрано понад 1000 експонатів.

За словами організатора Павла Нетьосова, мета цієї виставки — відкрити людям очі, донести позицію українських військових й розповісти про те, що на фронті гинуть наші воїни майже щодня.

До слова, на виставку «Блокпост пам’яті» також завітали представники Київської асоціації військових аташе.

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram