ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Близько 450 дівчат цьогоріч вступили у військові навчальні заклади

Прочитаєте за: < 1 хв. 30 Липня 2021, 15:14 25

Про це кореспонденту АрміяInform повідомили в Департаменті військової освіти і науки Міністерства оборони України.

«У 2021 році до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти, закладів фахової передвищої військової освіти (ВВНЗ та ВНП ЗВО, ЗФПВО. — Ред.) вступили близько 450 дівчат, з них близько 50 — військовослужбовиці», — зазначили у відомстві.

Найпопулярнішими спеціальностями серед жінок цьогоріч виявились: «військова журналістика», «військовий переклад», «фінанси та військова економіка», «морально-психологічне забезпечення в підрозділах, на кораблях (за видами збройних сил)», «адміністрування інформаційно-телекомунікаційних систем автоматизованої системи управління авіацією та протиповітряною обороною», «захист інформації та кібернетична безпека в інформаційно-телекомунікаційних системах», «військова медицина».

У департаменті також зауважили, що у 2021 році до ВВНЗ та ВНП ЗВО, ЗФПВО вступили близько 150 учасників АТО/ООС.

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту» вступники з числа військовослужбовців рядового, сержантського і старшинського складу військової служби за контрактом під час вступу на навчання до ВВНЗ та ВНП ЗВО, ЗФПВО брали участь у конкурсному відборі за результатами вступних іспитів із конкурсних предметів.

фото – Олександр Шульман

10

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram

Захищаємо світ

00
00
00
rss.feed, Важливо, Вишкіл, Новини