ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Про «Три мечі» мешканцям Прикарпаття розповіли військові журналісти

Відео Публікації
Прочитаєте за: 2 хв. 10 Липня 2021, 9:50

Кореспонденти Інформагентства АрміяInform провели зустріч із керівництвом Івано-Франківського обласного телебачення «Галичина». Ця телекомпанія є провідним медіаресурсом Прикарпаття, що регулярно висвітлює новини про наше військо, різноманітні патріотичні ініціативи та в одній лаві з військовими журналістами протистоїть інформаційним гібридним загрозам, що їх створює країна-агресор.

Зі слів генерального директора «Галичини» пана Ігоря Дебенка, глядацька аудиторія мешканців Прикарпаття та інших регіонів, які переглядають телеканал, понад мільйон осіб. І люди завжди з цікавістю дивляться контент, який розповідає про наше військо.

— Ми зацікавлені в тому, щоби наші глядачі отримували оперативну та неупереджену якісну інформацію про те, чим живе наша армія, про те, що роблять наші воїни, як живуть, тренуються та б’ють агресора на Сході. Така інформація важлива у світлі гібридної війни та маси фейків, які поширюють пропагандисти країни-агресора. Тому ми будемо виводити нашу співпрацю з військовими колегами на якісно вищий рівень, —підкреслив він.

 

Військові журналісти зазначили, що мешканці Прикарпаття завжди отримуватимуть найсвіжіші новини про армію. Зокрема, офіцери-журналісти провідного військового ЗМІ під час спеціального етеру розповіли про міжнародну подію, яка відбудеться незабаром. А саме — про унікальне військове навчання «Три мечі» за участю особового складу Литовсько-польсько-української бригади імені великого гетьмана Костянтина Острозького. Воно вже за тиждень стартує на Львівщині в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

 

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Заплив холодною Тисою ледь не став для ухилянта фатальним

Заплив холодною Тисою ледь не став для ухилянта фатальним

На Закарпатті врятували військовозобов’язаного чоловіка, який ледь не загинув, намагаючись переплисти Тису, щоб незаконно потрапити до Румунії.

«Від них не сховаєшся» — бригада «Рубіж» продемонструвала переваги своїх важких бомберів

«Від них не сховаєшся» — бригада «Рубіж» продемонструвала переваги своїх важких бомберів

Однією з головних переваг українських важких бомберів типу Vampire є здатність нести потужні заряди, які здатні не лише вражати цілі підрозділи російських піхотинців, а й знищувати будь-яке укриття, в якому ті спробують сховатися.

Поранений росіянин перед смертю вирішив пообійматися з українським FPV

Поранений росіянин перед смертю вирішив пообійматися з українським FPV

Командувач Сил безпілотних систем Роберт «Мадяр» Бровді показав пораненого російського штурмовика, який перед своєю смертю вирішив пообійматися з українським FPV-дроном.

Від «ждунів» до артилерії та РЕБ: «морські котики» показали «зачистку» на Сумщині

Від «ждунів» до артилерії та РЕБ: «морські котики» показали «зачистку» на Сумщині

На Північно-слобожанському напрямку екіпажі розвідувально-ударних дронів 73-го морського центру Сил спеціальних операцій системно знищують широкий спектр ворожих цілей — від дронів-«ждунів» і артилерії до засобів радіоелектронної боротьби та складів боєприпасів.

«Нашу влучність вже видно» — Президент анонсував нарощування далекобійних ударів по рф

«Нашу влучність вже видно» — Президент анонсував нарощування далекобійних ударів по рф

Президент України Володимир Зеленський упевнений, що далекобійні удари по російських стратегічних об’єктах створюють умови для наближення миру.

Заброньовані «мертві душі»: у Харкові депутат міськради створив власну схему для ухилянтів

Заброньовані «мертві душі»: у Харкові депутат міськради створив власну схему для ухилянтів

Правоохоронні органи викрили керівництво одного з комунальних підприємств Харкова, що належить до об’єктів критичної інфраструктури, у створенні власної схеми для ухилянтів.

ВАКАНСІЇ

Бухгалтер

від 21000 до 121000 грн

Умань

81 окремий батальйон управління

Командиp бойової машини, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ, Київська область

Водій

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

65 ОМБр

Розвідник

від 20000 до 120000 грн

Херсон

126 ОБр Сил ТрО

Військовослужбовець (Збройні Сили України) у Заліщики

від 20000 до 75000 грн

Житомир

4 відділ Чортківського РТЦК ТА СП ( м.Заліщики )

--- ---