ТЕМИ
#ТЕРОБОРОНА #СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Командувач Сухопутних військ НАТО високо оцінив рівень підготовки курсантів «Десни»

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 8 Липня 2021, 12:03

Під час чотириденного робочого візиту командувач Сухопутних військ НАТО генерал-лейтенант Роджер Клутьє та командувач Сухопутних військ ЗС України генерал-полковник Олександр Сирський відвідали начальні центри підготовки особового складу Сухопутних військ України, де представники НАТО мали змогу детально ознайомитися з порядком проведення занять з курсантами та особисто випробувати навчально-матеріальну базу.

Про це інформує служба звязків з громадськістю Командування Сухопутних військ ЗСУ.

Одним із навчальних центрів, куди завітала делегація Сухопутних військ НАТО, стала «Десна». Генерал-лейтенант Роджер Клутьє ознайомився із вогневою та тактичною підготовкою курсантів, роботою групи в окопі та при захопленні будівлі, із тренуванням військовослужбовців на симуляторних та динамічних тренажерах, підготовкою снайперів.

Варто зазначити, натовський генерал був вражений рівнем підготовки особового складу в Навчальному центрі імені князя Ярослава Мудрого та наголосив, що українська армія може розраховувати на його підтримку в розвитку й інтеграції до Альянсу.

Нагадаємо, що протягом трьох днів, з 05 по 08 липня, в Командуванні Сухопутних військ ЗС України відбуваються штабні переговори з Командуванням Сухопутних військ НАТО. Такий масштабний проєкт зі співробітництва з нашими стратегічними партнерами реалізовується вперше за весь час співпраці.

Читайте нас у Facebook

Захищаємо світ

00
00
00
Хочу жить