ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Нас тримають два крила – любов і пам’ять ‒ у Хмельницькому вперше відбулась спільна молитва за полеглими захисниками

Суспільство
Прочитаєте за: 2 хв. 5 Липня 2021, 19:51

Сьогодні у Хмельницькому вперше відбулась спільна молитва з вшанування наших воїнів, які віддали своє життя, захищаючи Україну.

‒ Ми започатковуємо в обласному центрі проведення поминальної служби  спільної молитви за полеглими подолянами. Православна церква України завжди підтримує своїх захисників, постійно молиться і пам’ятає кожного з тих, хто віддав своє найдорожче – життя ‒ заради всіх нас, ‒ зазначив ініціатор проведення спільної молитви, новопризначений керуючий Хмельницькою єпархією  ПЦУ єпископ Павло.

На спільній молитві були присутні військовослужбовці частин гарнізону, учасники бойових дій, родини загиблих, представники міської влади та обласної державної адміністрації.

‒ Пам’ять про наших рідних підтримує нас і дає сили жити далі. Ми вдячні організаторам спільної молитви за цю підтримку, ‒ каже дружина полеглого «кіборга» з Камянець-Подільського Валерія Лізвінського  Майя.

368 найкращих представників Хмельниччини пішли у вічність, захищаючи свою державу, своїх рідних і близьких від підступного ворога.

‒ Така спільна молитва стане традиційною, і буде проводитись п’ятого числа кожного місяця, ‒ інформує координатор центру підтримки учасників АТО/ООС Володимир Шрубковський.

Вічна і світла пам’ять полеглим!

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас в Telegram
Найбільше ворожих штурмів за минулу добу зафіксовано на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ
Найбільше ворожих штурмів за минулу добу зафіксовано на Костянтинівському напрямку — Генштаб ЗСУ

Протягом минулої доби між українськими військами та російськими окупаційними силами відбулося 170 бойових зіткнень, 32 з яких — Костянтинівському напрямку.

Ворог вночі атакував 176 ударними БПЛА: у Повітряних Силах назвали кількість збитих дронів
Ворог вночі атакував 176 ударними БПЛА: у Повітряних Силах назвали кількість збитих дронів

У ніч на 08 квітня (з 18:00 07 квітня) противник атакував 176 ударними БПЛА типу Shahed, Гербера, Італмас та безпілотниками інших типів.

На Запоріжжі 2 людини загинули і 9 поранені через російські обстріли
На Запоріжжі 2 людини загинули і 9 поранені через російські обстріли

Упродовж доби окупанти завдали 804 удари по 45 населених пунктах Запорізької області.

Російська армія втратила за добу понад 1000 солдатів, 63 артсистеми та РСЗВ
Російська армія втратила за добу понад 1000 солдатів, 63 артсистеми та РСЗВ

Окупаційна російська армія за минулу добу втратила 1030 одиниць особового складу та 5 танків.

«Побачив оголошення про набір мотивованих хлопців»: історія снайпера з позивним «Двадцятий»
«Побачив оголошення про набір мотивованих хлопців»: історія снайпера з позивним «Двадцятий»

Його історія розпочалась 2015-го в добробаті на Луганщині, після 2022-го — важкими боями за визволення Херсонщини, а тепер він навчає майбутніх операторів ССО.

За три дні опинилась у ЗСУ: історія захисниці Дарини
За три дні опинилась у ЗСУ: історія захисниці Дарини

Дарина служить офіцеркою групи контролю бойового стресу 157-ї механізованої бригади. До Лав Збройних Сил України вона потрапила за власним бажанням.

ВАКАНСІЇ
Водій-стрілець

від 21000 до 50000 грн

Запоріжжя

Військова частина А2176

Стрілець-зенітник

від 25000 до 50000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Технік служби захисту інформації в автоматизованих системах

від 21000 до 21000 грн

Чернігів

Військова частина А7328

Офіцер групи логістики

від 29000 до 40000 грн

Павлоград

Військова частина А4759

Санітарний інструктор

від 23000 до 120000 грн

Вся Україна

43-тя окрема артилерійська бригада ім. Тараса Трясила

Стрілець, помічник гранатометника

від 20000 до 120000 грн

Запоріжжя

112 окремий батальйон 110 ОБрТрО

--- ---