ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Одеські морські піхотинці розпочали підготовку до святкового параду

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 11 Червня 2021, 11:26

Одеські морські піхотинці розпочали підготовку до участі у святковому параді з нагоди 30-ї річниці Дня Незалежності  України. Програма тренувань передбачає підготовчі вправи на місці, злагодження у шерензі та у складі парадного розрахунку.

Про це інформує пресслужба окремої бригади морської піхоти ім. контр-адмірала Михайла Остроградського.

Військовослужбовців до парадного розрахунку  відбирали за морально-психологічними якостями, фізичними параметрами, а також серед тих, хто проявив себе під час виконання службових обов’язків в районі проведення ООС.

Як повідомляла АрміяInform, за новими вимогами, парадні розрахунки мають рухатися зі швидкістю 110 кроків за хвилину, а довжина кроку становитиме 70-80 см., винос руки – на рівні сонячного сплетіння. Тепер військовослужбовці, які рухаються стройовим кроком, піднімають ногу на 10-15 см від землі, замість раніше визначених 15-20 см.

Читайте нас в Telegram
@armyinformcomua
Два прямих влучання в БМП — російський штурм зупинили вогнем

Два прямих влучання в БМП — російський штурм зупинили вогнем

Бійці 110-ї механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка зупинили ворожу бронетехніку, а десант змусили до втечі.

Уряд ухвалив рішення щодо суттєвого підвищення якості підготовки офіцерів запасу

Уряд ухвалив рішення щодо суттєвого підвищення якості підготовки офіцерів запасу

Кабінет Міністрів ухвалив важливі зміни до Порядку проведення військової підготовки громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу. Ці зміни, розроблені Міністерством оборони, мають на меті суттєво підвищити якість та ефективність усієї системи підготовки офіцерів запасу для Збройних Сил України.

По 15 років тюрми отримали ще двоє зрадників, які воювали проти Сил оборони України

По 15 років тюрми отримали ще двоє зрадників, які воювали проти Сил оборони України

За матеріалами військової контррозвідки та слідчих Служби безпеки по 15 років ув’язнення з конфіскацією майна отримали двоє зрадників, які воювали проти України.

«Намагалися підтягнути реальність до заяв, і зробили гірше» — в Куп’янську за ворожими диверсантами полюють українські дрони

«Намагалися підтягнути реальність до заяв, і зробили гірше» — в Куп’янську за ворожими диверсантами полюють українські дрони

У Вовчанську є просування ворога. В Куп’янську ж навпаки — українські дрони потроху знищують залишки ворожих диверсантів на вулицях міста.

Уряд удосконалив автоматичне продовження відстрочок для тих, хто здійснює опіку чи догляд

Уряд удосконалив автоматичне продовження відстрочок для тих, хто здійснює опіку чи догляд

Кабінет Міністрів України ухвалив рішення, яке вдосконалює процедуру автоматичного продовження відстрочок від призову на військову службу під час мобілізації для окремої категорії військовозобов’язаних.

Під Лиманом знищили рідкісного російсько-північнокорейського покруча

Під Лиманом знищили рідкісного російсько-північнокорейського покруча

Бійці батальйону безпілотних систем 63 механізованої бригади знищили північнокорейську РСЗВ Type 75, яку окупанти встановили на автомобіль «уаз».

ВАКАНСІЇ

Стрілець

від 20000 до 125000 грн

Богодухів

209 батальйон Сил ТрО

Водій стрілець охорони та патрульно-постової служби

від 21000 до 51000 грн

Запоріжжя, Запорізька область

Командир взводу

від 25000 до 55000 грн

Одеса

Військова частина А4055

Начальник групи психологічного супроводу та відновлення

від 26000 до 126000 грн

Львів, Львівська область

Електрик-дизеліст, військовослужбовець

від 20000 до 120000 грн

Старі Кодаки, Дніпропетровська область

--- ---