ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Новостворена інженерна бригада набуває спроможностей

Прочитаєте за: 2 хв. 2 Червня 2021, 15:53

На Рівненщині командування окремої інженерної бригади Командування Сил підтримки ЗС України розпочало реалізацію можливостей з покращення інфраструктури військової частини, її навчально-матеріальної бази, максимального підвищення комфорту підлеглих під час виконання службово-бойових завдань та організації дозвілля.

— Для ефективного проведення заходів бойової, спеціальної, технічної підготовки з найменшими затратами матеріальних ресурсів максимально використовуємо умови місцевості. Зокрема, завдяки тому, що через військову частину протікає річка, ми розпочали створення навчального місця для підготовки понтонерів, — розповів командир окремої інженерної бригади полковник Олександр Томашевський.

Командир окремої інженерної бригади полковник Олександр Томашевський

— Усі напрацювання наших попередників підтримуємо і покращуємо. Водночас ми зробили перші кроки в облаштуванні території, штабу, місць несення чергової служби й проживання військовослужбовців. Недавно отримали після капремонту комплект мосту ТММ-3М1 у складі чотирьох машин. Очікуємо ближчим часом на кранові установки.

Варто додати, що особовий склад бригади постійно залучають до виконання завдання у складі операції Об’єднаних сил з питань охорони та оборони важливих об’єктів на території Донецької та Луганської областей, несення комендантської служби, обладнання понтонно-мостових переправ.

Довідково.

Відповідно до спільної директиви Міністерства оборони України та Генерального штабу ЗСУ, у вересні 2020-го окрему дорожньо-комендантську бригаду переформовано в окрему інженерну бригаду Командування Сил підтримки.

Кореспондент АрміяInform

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram