ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Мінгарополітики та Міноборони залучатимуть Антирейдерську комісію Мін’юсту для повернення земель оборонного призначення

Прочитаєте за: 2 хв. 10 Червня 2021, 18:22

Мінгарополітики, Держгеокадастр та Міноборони залучатимуть Антирейдерську комісію Мін’юсту для повернення земель оборонного призначення, на які в незаконний спосіб були оформлені майнові права. Про це повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко на своїй сторінці в Facebook.

Поруч із незаконним користуванням землями Міноборони ми зіштовхнулися з проблемою нелегального набуття прав власності на їхні земельні ділянки. Відповідні записи містяться в Реєстрі речових прав на нерухоме майно.

Тож під час наради з керівництвом Міноборони та Держгеокадастру прийняли спільне рішення про подання скарг до Антирейдерської комісії з метою скасування записів в Реєстрі про володіння землями оборонного призначення. Усунення записів з Реєстру стане законною підставою для вилучення земель із кадастрової карти та повернення ділянок в користування та володіння Міноборони.

За три місяці активної роботи ми вже маємо результати: повернуто ділянки Навчально-спортивної бази зимових видів спорту “Тисовець” на Львівщині, 25 га аеропорту в Умані та 1,8 га в смт Куяльник на Одещині. Наразі Держгеокадастр розглядає звернення Міноборони щодо повернення земель аеропорту “Шкільний” на Одещині, військової частини повітряних сил біля селища Віта-Поштова на Київщині, продовжується робота з повернення 0,6 га “Тисовця” і військових містечок в Умані.

Не менш важлива робота проводиться і щодо притягнення до відповідальності осіб, причетних до дерибану земель оборонного призначення. Всі зібрані документи будуть передані в органи прокуратури для проведення досудових розслідувань.

Читайте нас в Telegram