ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

В Одесі відбулася урочиста церемонія відкриття українсько-американського навчання «Сі Бриз-2021»

Вишкіл Навчання та тренування Новини
Прочитаєте за: 3 хв. 28 Червня 2021, 13:33

Сьогодні, 28 червня, у місті Одеса за участю представників близько 30-ти країн-учасників відбулася урочиста церемонія відкриття українсько-американського навчання «Сі Бриз-2021».  Захід тривав під керівництвом  командувача Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірала Олексія Неїжпапи. Темою цьогорічного багатонаціонального навчання є проведення міжнародної морської операції з безпеки у кризовому регіоні відповідно до стандартів НАТО задля підтримання миру та безпеки. Мета − набуття досвіду дій у міжнародному середовищі під час проведення операцій у складі багатонаціональних сил міжнародних операцій. Керівництво від української сторони буде здійснюватися заступником командувача ВМС ЗС України капітаном 1 рангу Олексієм Доскато, від США − капітаном 1 рангу Стюартом Бауман (Stuart Bauman).

Цього року навчання серії «Сі Бриз» є наймасштабнішими, про що свідчить рекордна кількість держав-учасниць, воно триватиме з 28 червня по 10 липня у місті Одесі, Очакові, Дністровському лимані, Кінбурнській косі, островах Зміїний і Первомайський та інших районах нашої країни. У «Сі- Бризі» беруть участь біля 30 кораблів, катерів та суден, понад 30 літаків і вертольотів, до 5000 особового складу та 50 одиниць озброєння і військової техніки. Керування застосуванням та забезпечення взаємодії міжнародними, міжвидовими, міжродовими і міжвідомчими угрупованнями покладено на Морське командування ВМС ЗС України, яке було створено з метою розділення функцій генерування та застосування відповідно до стандартів НАТО та плану реформування українського флоту.

− Цього року участь у «Сі Бризі» беруть представники майже всіх континентів світу, це знак того що Україну підтримує весь цивілізований світ. Навчання, яке має велику історію починаючи з 1997 року, має потужний меседж − це підтримка стабільності та миру в нашому регіоні. Наша мета − зробити Чорне море безпечним для країн усіх континентів, – наголосив під час своєї промови командувач Військово-Морських Сил Збройних Сил України контр-адмірал Олексій Неїжпапа. − Також під час цього навчання буде проведено оцінку 2-х підрозділів та 2-х кораблів за стандартами НАТО. «Сі-Бриз» є одним із головних інструментів, який наближає ВМС до стандартів Північноатлантичного альянсу, − додав він

Головними завданнями буде всебічна підготовка військовослужбовців, штабів та підрозділів ВМС ЗС України до спільних дій з військовими формуваннями Збройних сил держав-членів НАТО, здобуття досвіду з питань оперативного планування, ведення бойових дій за стандартами та процедурами НАТО, підвищення рівня взаємосумісності та міжвидового співробітництва між ЗС України, іншими збройними формуваннями України та Збройними силами держав-членів та партнерів Північноатлантичного альянсу.

Основний акцент буде зроблено на відпрацюванні таких елементів, як протичовнова, протикатерна, протиповітряна оборони, протимінні дії, прибережні, річні й морські операції з перехоплення і протидії незаконним збройним формуванням. Не менш важливими буде протидія інформаційним операціям та кібербезпека, оборона важливих об’єктів інфраструктури за підтримки авіаційних, сухопутних підрозділів та сил спеціальних операцій. Під час берегової компоненти навчань буде відпрацьовано взаємодію багатонаціональної тактичної групи під час спільної операції «у кризовому регіоні» за участю морських піхотинців і спеціальних підрозділів країн-учасниць.

Фото автора

Кореспондент АрміяInform
Читайте нас у Facebook
Ворог значно активізувався на Харківщині, найгарячішим залишається Покровський напрямок

Ворог значно активізувався на Харківщині, найгарячішим залишається Покровський напрямок

Сили оборони України продовжують стримувати наступальні спроби противника. Кількість бойових зіткнень на даний час зросла до 74.

Сили оборони уразили в Севастополі російський ракетний корабель — Генштаб ЗСУ

Сили оборони уразили в Севастополі російський ракетний корабель — Генштаб ЗСУ

Сили оборони України в ніч на 19 травня уразили в Севастополі російський ракетний корабель «циклон» проєкту 22800.

В ОВА показали наслідки атаки по Золочеву: росія воює з дитячими садками та ринками

В ОВА показали наслідки атаки по Золочеву: росія воює з дитячими садками та ринками

Начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов показав наслідки ворожих ударів по Золочеву.

Президент України та глава МЗС Німеччини обговорили постачання додаткових систем ППО

Президент України та глава МЗС Німеччини обговорили постачання додаткових систем ППО

Президент України Володимир Зеленський у Києві зустрівся з міністеркою закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина Анналеною Бербок.

Ворог завдав ракетного удару по виробничій інфраструктурі Конотопа

Ворог завдав ракетного удару по виробничій інфраструктурі Конотопа

Війська рф вдень 21 травня завдали ракетного удару по виробничій інфраструктурі міста Конотоп.

Володимир Зеленський пояснив, чому Україна не застосовує далекобійну зброю для ударів по рф

Володимир Зеленський пояснив, чому Україна не застосовує далекобійну зброю для ударів по рф

Україна ніколи не використовувала західну зброю для ударів по території росії, оскільки не має згоди від західних партнерів, які передають військову допомогу.

Захищаємо світ

00
00
00
ВАКАНСІЇ

кулеметник 144 окремої піхотної бригади

від 20000 до 120000 грн

Чернігів, Чернігівська область

Зв’язківець, військовослужбовець

від 25000 до 125000 грн

Київ

Азов, 12-та бригада спеціального призначення НГУ

Навідник, військовослужбовець

від 21000 до 27000 грн

Білгород-Дністровський, Одеська область

Військова служба

від 50100 до 130100 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Гранатометник

від 20000 до 120000 грн

Кропивницький

Військова частина А7343

Бойовий медик в 126 ОБр ТРО

від 20000 до 120000 грн

Херсон, Херсонська область