ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #СПОРТ #РАШАБУМ #ЛАЙФХАКИ #ООС #КОРУПЦІЯ #ІНФОГРАФІКА

Дніпровські десантники контратакували за підтримки танків, артилерії та армійської авіації

Прочитаєте за: < 1 хв. 23 Червня 2021, 12:42

На Дніпропетровщині тривають батальйонно-тактичні навчання військовослужбовців окремої повітрянодесантної Дніпропетровської бригади. На полігоні десантники відпрацьовують тактичні дії підрозділів під час наступального та оборонного бою. 

Під час наступу, після виявлення і знищення техніки та вогневих точок умовного противника і захоплення визначеного рубежу, батальйон перейшов до оборони. Надалі, за задумом навчань, ворог вирішив атакувати десантників – поки вони облаштовували нові позиції. Противник розгорнув колону в бойові порядки, однак її координати вже отримали сили підтримки батальйону – артилерія бригади та екіпажі вертольотів армійської авіації, які нанесли вогневе ураження по розвіданих цілях. Після цього в контратаку пішли танки десантників, які знищили залишки ворожих сил, що вціліли після ракетно-артилерійського удару.

Десантники також вдосконалили злагодженість дій  підрозділів під час форсування водної перешкоди та десантно-штурмових дій. 

− Під час бойового злагодження батальйону було відпрацьовано дії підрозділів у різних видах бою. Цей практичний досвід знадобиться їм, коли вони будуть виконувати бойові завдання. Вважаю, що батальйон із поставленим завданням впорався. Вогневе ураження здійснено на оцінку «добре», підрозділи протиповітряної оборони спрацювали на «відмінно», – зазначив керівник навчань полковник Роман Забродський.

Фото Євгенія Романова та Сергія Дівєєва

11

Кореспондент АрміяInform
Стежте за нами в Instagram
30 років Збройним Силам України. Дайджест АрміяInform rss.feed, Навчання та тренування, Новини