У минулому літаючі дрони успішно і не дуже використовували не лише під час ведення війн, але й у цілком мирних сферах. А часом безпілотники й поготів відігравали абсолютно…
Генеральна секретарка Організації з безпеки і співпраці в Європі (ОБСЄ) Хельга Шмід 21–24 червня перебуватиме з візитом у Москві. Про це повідомляє інтернет-видання “ГОРДОН“.
Шмід відвідає Росію для зустрічей із міністром закордонних справ Сергієм Лавровим та іншими високопосадовцями. Вони планують обговорити широке коло регіональних і тематичних питань, які стосуються безпеки та стабільності.
“Генеральна секретарка виступить на IX Московській конференції з міжнародної безпеки про тенденції та перспективи європейської безпеки”, – зазначили в релізі.
Пресслужба МЗС РФ повідомила, що одним із питань, які обговорюватимуть із генсеком ОБСЄ, буде ситуація на Донбасі.
“Плануємо обговорити роботу контактної групи, в якій ОБСЄ координує прямий діалог Києва, Донецька і Луганська як сторін конфлікту з метою виконання мінського комплексу заходів. Закличемо керівництво ОБСЄ до впливу на Київ, який саботує виконання мінського комплексу заходів та ухиляється від діалогу з Донецьком і Луганськом”, – заявили в міністерстві.
Контекст:
Відразу після анексії Криму у 2014 році Росія почала збройну агресію на сході України. Бойові дії відбуваються між Збройними силами України з одного боку та російською армією і підтримуваними Росією бойовиками, які контролюють частину Донецької та Луганської областей, – з іншого. Офіційно РФ не визнає свого вторгнення в Україну, незважаючи на оприлюднені Україною факти і докази. За даними ООН, за час конфлікту загинуло щонайменше 13 тис. осіб.
22 липня 2020 року тристороння контактна група погодила режим повного і всеосяжного припинення вогню на Донбасі з опівночі 27 липня. На початку 2021 року ситуація на Донбасі загострилася. Українська сторона регулярно заявляє про випадки порушення бойовиками режиму припинення вогню.
Глава Офісу президента України Андрій Єрмак 27 травня 2021 року обговорив зі Шмід ситуацію на Донбасі і роботу моніторингової місії. Під час зустрічі вона розповіла про суттєве обмеження свободи пересування спостерігачів СММ ОБСЄ.
“Понад 90% цих випадків – по той бік лінії зіткнення. Також тривожна тенденція – збільшення кількості випадків глушіння сигналу безпілотних літальних апаратів, втручання в роботу технічних засобів місії”, – зазначила генсек ОБСЄ.
@armyinformcomua
Працівники ДБР за сприяння УВВБ Держприкордонслужби завершили досудове розслідування щодо інспектора прикордонної служби, який організував для військовозобов’язаних нелегальний канал перетину державного кордону з Молдовою.
У ніч на 16 грудня підрозділи Сил спеціальних операцій Збройних Сил України завдали точкових ударів по ворожих цілях на тимчасово окупованій території Донецької області.
На Південно-Слобожанському напрямку оператори дронів-бомберів Сил оборони України знищили укріплений опорний пункт російських військ, який складався з розгалуженої системи бліндажів, укриттів і командно-спостережних позицій.
На Костянтинівському напрямку підрозділи 28-ї окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу завдали противнику серії точних ударів по артилерії та логістиці.
16 грудня в Гаазі, Нідерланди, відбудеться дипломатична конференція щодо компенсацій для України за збитки від широкомасштабної російської агресії.
Сіверськ залишається одним із напрямків, де російські війська постійно намагаються знайти слабке місце в обороні — як у міській забудові, так і на підступах до міста. Противник діє малими групами, намагаючись просочитися всередину або закріпитися поблизу, однак щоразу ці спроби завершуються однаково.
від 30000 до 130000 грн
Одеса
35 ОБрМП ім. контр-адмірала Михайла Остроградського
від 20000 до 25000 грн
Хмельницький
Військова частина А1056
У минулому літаючі дрони успішно і не дуже використовували не лише під час ведення війн, але й у цілком мирних сферах. А часом безпілотники й поготів відігравали абсолютно…