ТЕМИ
#СОЦЗАХИСТ #ВТРАТИ ВОРОГА #LIFESTORY #ГУР ПЕРЕХОПЛЕННЯ

Доба в ООС: ворог 7 разів порушував «тишу», втрат немає

Новини
Прочитаєте за: < 1 хв. 20 Червня 2021, 8:05

Збройні формування Російської Федерації продовжують ігнорувати режим припинення вогню та обстрілювати позиції підрозділів Об’єднаних сил. Про це інформує пресслужба ООС.

Протягом минулої доби, 19 червня, в районі проведення операції Об’єднаних сил зафіксовано 7 порушень режиму припинення вогню.

Поблизу Луганського ворог вів вогонь зі станкових протитанкових, автоматичних станкових і ручних протитанкових гранатометів.

Неподалік Авдіївки окупанти відкривали вогонь з підствольних гранатометів і великокаліберних кулеметів.

У районі Новотошківського російські найманці обстрілювали позиції українських захисників із гранатометів різних систем і стрілецької зброї.

Поряд із Водяним, що на Приазов’ї, противник вів вогонь з автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї.

Також, окупантами з великокаліберних кулеметів був обстріляний населений пункт Авдіївка. Внаслідок ворожого обстрілу кульове поранення отримав місцевий мешканець 1989-го року народження. Українські військовослужбовці надали постраждалому необхідну медичну допомогу та доправили до лікувального закладу.

Біля населених пунктів Зайцеве та Жовте зафіксовані прольоти ворожих безпілотних літальних апаратів противника типу «Орлан-10» із перетином лінії розмежування. БПЛА були вчасно подавлені засобами РЕБ.

Бойових втрат серед військовослужбовців Об’єднаних сил немає.

На обстріли російсько-окупаційних військ воїни Збройних Сил України відкривали вогонь у відповідь.

Про всі факти порушень з боку російсько-окупаційних військ Українська сторона СЦКК повідомила представників Місії ОБСЄ, застосувавши координаційний механізм.

 

Читайте нас в Telegram
Судитимуть жінку та військовослужбовця у СЗЧ, які готували теракт на Дніпровщині
Судитимуть жінку та військовослужбовця у СЗЧ, які готували теракт на Дніпровщині

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо двох громадян України, які планували здійснити вибух.

До кінця квітня на двох важливих напрямках Донеччини мають розгорнути антидроновий захист
До кінця квітня на двох важливих напрямках Донеччини мають розгорнути антидроновий захист

Щоб протидіяти ворогу, який активно застосовує FPV-дрони для атак на транспорт і цивільні авто, антидронові конструкції встановлюються на ключових маршрутах.

Дайте дві: уражено російські бурові установки на Каспійському морі
Дайте дві: уражено російські бурові установки на Каспійському морі

У ніч на 10 квітня підрозділи Сил оборони України уразили дві бурові платформи на шельфі Каспійського моря.

Не дожив до «перемир’я»: безпілотник «Скелі» не залишив окупанту жодної надії на порятунок
Не дожив до «перемир’я»: безпілотник «Скелі» не залишив окупанту жодної надії на порятунок

Український безпілотник не залишив російському штурмовику жодної надії на порятунок, спонукавши його самостійно звести рахунки з життям.

Катували, морили голодом, не давали спати та спілкуватися: страшні умови російського полону
Катували, морили голодом, не давали спати та спілкуватися: страшні умови російського полону

Бійці 225-го штурмового полку, яких врятували з полону, розповіли про нелюдські умови утримання у ворожому концтаборі.

Костянтинівський, Покровський та Гуляйпільський — Генштаб ЗСУ назвав напрямки з найбільшою ворожою активністю
Костянтинівський, Покровський та Гуляйпільський — Генштаб ЗСУ назвав напрямки з найбільшою ворожою активністю

Від початку доби між українськими військами та російськими окупаційними силами відбулося 61 бойове зіткнення.

ВАКАНСІЇ
Молодший медичний персонал (санітар, фельдшер)

від 20000 до 120000 грн

Миколаїв, Миколаївська область

Стрілець

від 20000 до 120000 грн

Кропивницький

Військова частина А7343

Старший водій-гранатометник

від 25000 до 125000 грн

Мукачеве, Закарпатська область

Військова служба

від 50100 до 130100 грн

Дніпро, Дніпропетровська область

Водій

від 21000 до 27000 грн

Теплик

Третій відділ (смт. Теплик) Гайсинського РТЦК та СП

Водій кат. В

від 20000 до 120000 грн

Білгород-Дністровський

808 ОПП

--- ---